Caut cont

DeletedUser

Guest
Caut un cont să joc pe lumea phi. Nu contează marea,alianța, doar să fie cât de cât dezvoltat (peste 6k puncte)
Pe privat, discutăm.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser13461

Guest
cauti cont ma milogule??? Sa faci si pe phi probleme la alti oameni?
 

DeletedUser

Guest
e ilegal =)) da , e ilegal sa mergi si cu 120 in localitate, dar se mai intampla, e ilegal pt ca asa zic unii =)) daca tu esti gura casca si crezi tot ce se vorbeste
 

DeletedUser13719

Guest
unii zic ca este ilegal si sa folosesti bug-uri.....dar cine mai casca gura.....
 

DeletedUser8710

Guest
e ilegal =)) da , e ilegal sa mergi si cu 120 in localitate, dar se mai intampla, e ilegal pt ca asa zic unii =)) daca tu esti gura casca si crezi tot ce se vorbeste


Uite ca tu ai cam fost "gura casca"!!!

Din punctul meu de vedere Grepo este un joc si respect regulile.
 

DeletedUser

Guest
si eu am respectat :D dar... tot am luat ban :D .... asa ca, degeaba respecti regulile, mai bine le incalci, oricum iei ban =)) vezi pe joc ceva :D
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser11146

Guest
si eu am respectat :D dar... tot am luat ban :D .... asa ca, degeaba respecti regulile, mai bine le incalci, oricum iei ban =)) vezi pe joc ceva :D

Daca le respecti nu inseamna ca nu le-ai incalcat:))). Imi este greu sa cred ca un jucator care nu incalca regulile poate lua ban....
Ceea ce spui tu aici e o jignire parerea mea. Nu mai spune lumii sa incalce regulile pentru ca este o aberatie ce ai spus :p
 

DeletedUser

Guest
nu este nici o aberatie... din moment ce am bagat bani in joc, crezi ca imi permiteam sa incalc vreo regula? doar asa ... am fost atentionat... sa nu zic altceva... si nu zic... sa incalce regulile.. sa stearga direct contul nu altceva... nu avem control asupra conturilor noastre, sunt doar imprumutate
 
Sus