Cati ani mai dureaza Beta?

  • Autor subiect DeletedUser7060
  • Data de început

DeletedUser7060

Guest
m-am gandit sa vad dupa pararea voastra cat timp mai dureaza beta
o luna,doua .1 an .2 ani??
:pro:
 

DeletedUser

Guest
peste 2 ani ..
o spun dupa cum se juca cand jucam eu prin aprilie/mai .. si ianuarie/februarie 2011 .. de se pierdeau nopti , se dadeau atacuri si pe bonus de noapte ..

Alpha si cu Beta sunt singurele lumii care au mai ramas " adevarate " .
 

DeletedUser7060

Guest
mda probalil pe cine pariati ca va castiga lumea?
sa sti ca pana la lumea eta theta mai sunt aliante care se bat pe viata si pe moarte :D dar problema e pe multe lumii ca aliantele marii fac pacte intre ele si cele mici deobicei sunt incepatorii nu stai cu grija sa vezi daca iti intra nava
 

DeletedUser7060

Guest
in orice caz daca vor baga x2 pe lumile vechi vor fi nu 10 si sute de jucatorii care vor da stergere cont
vad ca se apropie mult in votul ,,da,, in pool
 

DeletedUser7686

Guest
sterg contul

sincer imi pare rau dar numi place versiunea asta.de azi sterg contul, mult noroc celor care raman :pro::pro:
 

DeletedUser

Guest
ma intreb daca ai fi postat pe extern si daca pur si simplu te plictiseai si decideai sa te lasi...
 

DeletedUser3211

Guest
sincer imi pare rau dar numi place versiunea asta.de azi sterg contul, mult noroc celor care raman :pro::pro:

Acest "om" (recte ylye22), a decis ca, daca tot sterge contul lui fara valoare, profitand de increderea celor din alianta lui de a-i delega niste drepturi, aproape ca a reusit sa desfiinteze alianta! Ne chinuim s-o refacem, sa explicam colegilor de ce au fost exclusi si de ce am fost atat de tampiti sa delegam drepturi australopitecilor si picantropilor, cu inteligenta strict necesara excitarii la vederea ventuzei de desfundat chiuveta!
Daca si altii vor sa paraseasca lumea in acest mod patetic (ca sa nu zic imbecil), atunci traim niste vremuri tare pacatoase!
 

DeletedUser

Guest
Acest "om" (recte ylye22), a decis ca, daca tot sterge contul lui fara valoare, profitand de increderea celor din alianta lui de a-i delega niste drepturi, aproape ca a reusit sa desfiinteze alianta! Ne chinuim s-o refacem, sa explicam colegilor de ce au fost exclusi si de ce am fost atat de tampiti sa delegam drepturi australopitecilor si picantropilor, cu inteligenta strict necesara excitarii la vederea ventuzei de desfundat chiuveta!
Daca si altii vor sa paraseasca lumea in acest mod patetic (ca sa nu zic imbecil), atunci traim niste vremuri tare pacatoase!

Asta se intampla cand are drepturi cine nu trebuie
In alianta meu eram doar eu sef,si totul mergea bine mersi
Pana au inceput sa se revolte si sa zica ca am aplicat dictatura in alianta:rolleyes::eek::angry:
In cele din urma am pus 2 conducatori care erau de incredere,da nu prea misca nici unu vre un deget fara voia mea;):):D
 

DeletedUser

Guest
sa inteleg ca e vb de minunata Alianta a lu teo(tinastanciu) Baza de Tratament:))
 

DeletedUser6553

Guest
:)

ce faci bre lulus?:D

spamul se face la rubrica de spam, puiule!
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser3211

Guest
Asta se intampla cand are drepturi cine nu trebuie
In alianta meu eram doar eu sef,si totul mergea bine mersi
Pana au inceput sa se revolte si sa zica ca am aplicat dictatura in alianta:rolleyes::eek::angry:
In cele din urma am pus 2 conducatori care erau de incredere,da nu prea misca nici unu vre un deget fara voia mea;):):D

de acord! numai ca, nu multi accepta dictatura! :D
in astfel de jocuri este benefica "dictatura luminata"! numai ca nu prea se gasesc destui care s-o accepte. acolo unde au fost destui, s-au creat aliante (triburi) care au cucerit serverul. Cu timpul, fara indoiala, apar prieteniile si nu mai este nevoie de atata autoritate, desi un sef tot trebuie sa fie. Unu care sa stie si la nevoie sa poate impune orice lege sau decizie. Vrem sau nu vrem, acest tip de joc este un simulator militar, cu scop hegemonic. Regulile razboiului sunt clare, si va castiva determinare, perseverenta si disciplina.
 

DeletedUser

Guest
Se pare ca i-au crescut gradele celsius lu teo, de la Jandarm la Caprar:))

P.S: Admir Minunile Lumii Cata.
 
Sus