Cateva exemple de cum se joaca cu adevarat grepolisul

  • Autor subiect DeletedUser13052
  • Data de început

DeletedUser10608

Guest
Vai știi cât mă amuză mesajul asta al tău?
Mi-ai făcut ziua mai bună descriindu-ți majoritatea colegilor tăi într-un singur mesaj.
Bravo, bravo...
Știi... du-te și cântă la altă "fereastră" că nu pierd timpul cu scripcari că tine
Am treabă cu somalezii...
 

DeletedUser16940

Guest
Tarfo , boarfo , mai si deschizi gura aia ce iti miroase a sloboz de somalezii dupa ce ai facut tot ce ti-a stat in putere sa strici relatiile dintre Wild si Angels .
Parasuta naibi !
Tu o faci tarfa si boarfa doar pentru ca Angels fosti aliati ai nostri nu au stat caprele noastre ? Lasa colegu' ca oricum nu mai aveam dusmani .
 

DeletedUser16935

Guest
Tu o faci tarfa si boarfa doar pentru ca Angels fosti aliati ai nostri nu au stat caprele noastre ? Lasa colegu' ca oricum nu mai aveam dusmani .
Femeia cu pula iar cred ca trec pe la surioara ta Larisa in seara asta .
O sa citesti aici romane , ce nu a citit ma-ta in romanele lui Sandra Brown.
 

DeletedUser16935

Guest
Vai știi cât mă amuză mesajul asta al tău?
Mi-ai făcut ziua mai bună descriindu-ți majoritatea colegilor tăi într-un singur mesaj.
Bravo, bravo...
Știi... du-te și cântă la altă "fereastră" că nu pierd timpul cu scripcari că tine
Am treabă cu somalezii...
Asa baga in tine " vitamine " , macar iti tine gura aia ocupata .
Magopata dupa ce ai futut pactul mai si deschizi gura mi-ar fi scarba .
 

DeletedUser10608

Guest
Cred că vitaminele alea ți s-ar potrivi mai bine ție
Daca stau și mă uit bine pe forumul asta în secțiunea asta numai tu "țipi și urlii" așa că vitaminele defapt sunt ptr tine să îți ții "gura ocupată" deși este impropriu spus "gură" fiindcă defapt tu tastezi nu vorbești dar ce dracu' stau sa explic unuia ca tine al cărui vocabular este compus doar din cele două organe genitale...
 
Sus