Cat de jos se pot cobori unii?

  • Autor subiect DeletedUser14175
  • Data de început

nicol 10

Stie Tot
nu sustin femeile usoare ( cu sau fara carnacior) dar hai totusi sa nu le jignim, cautati un animal ceva cu care sa-l asemanati :)
 
Ultima editare:

DeletedUser14175

Guest
din 28 de conturi, doar 2 sunt banate ... neatacabil ... care e sansa ca celelalte 26 sa fie banate atacabil? 0,000000000001%
 

DeletedUser15778

Guest
Ba pisatule =)))))) ma vorbesti de parca tu ai fi cel mai sfant de-aici, ai reusit sa iti pui o alianta intreaga in cap si acuma te plangi ca un caine pe extern =))), eu nu va vreau pe voi pe Calydon pentru ceea ce ati facut pe Actium, janus stie mai bine, cat despre conturile alea nu comentez nimic.
smiley_emoticons_hecheln.gif
 

DeletedUser14175

Guest
Ba pisatule =)))))) ma vorbesti de parca tu ai fi cel mai sfant de-aici, ai reusit sa iti pui o alianta intreaga in cap si acuma te plangi ca un caine pe extern =))), eu nu va vreau pe voi pe Calydon pentru ceea ce ati facut pe Actium, janus stie mai bine, cat despre conturile alea nu comentez nimic.
smiley_emoticons_hecheln.gif
ce alianta ne am pus in cap frumuselule? stiam deja ca adevarul va doare. sunteti primii care plangeti dupa trupele pe care vi le am spart pentru ca sunteti dormeze
 

DeletedUser14175

Guest
Ba pisatule =)))))) ma vorbesti de parca tu ai fi cel mai sfant de-aici, ai reusit sa iti pui o alianta intreaga in cap si acuma te plangi ca un caine pe extern =))), eu nu va vreau pe voi pe Calydon pentru ceea ce ati facut pe Actium, janus stie mai bine, cat despre conturile alea nu comentez nimic.
smiley_emoticons_hecheln.gif
nu comentezi pentru ca esti un redus mintal si n ai fost in stare sa iti pui macar nume random la conturi ... banuiesc ca trebuie sa aveti iq ul cat al veoricai dancila ca sa fiti acceptati in alianta
 

DeletedUser15778

Guest
Intreaba-l pe JANUS ala pe care il pupati toti cum lua orase de la internele noastre pe Actium si cum ne-a tradat cu toate ca aveam pact, iar inainte de a judeca pe cineva sau a-i reprosa ceva, gandeste-te ca omul ala are un motiv pentru actiunile sale.
 
Sus