Cat de jos se pot cobori unii?

  • Autor subiect DeletedUser14175
  • Data de început

DeletedUser14175

Guest
Nu credeam ca imi va fi dat sa vad pe grepolis, sa se faca 28 de conturi doar pentru a se da fulgere. Imi pare rau ca imi e dat sa vad asemenea jeguri de oameni
Untitled.png

2.png
 

DeletedUser12202

Guest
Nu este primul nici ultimul.
Cat timp doar banii conteaza,asta vei vedea.Cat timp si cei corecticica...nu stiu,nu vad,se complc,asta vei vedea.Cat timp adminilor nu le pasa.asta vei vedea.Pestelede la cap se impute,asa m-a invatat bunica.
 

DeletedUser16559

Guest
trimite-le asta intr-un tiket si fa si raport de multicont, pe Calydon la fel am prins pe unu cu multicont si l-au inchis, acum ramane de vazut daca si in cazul asta vor proceda la fel...... se vede clar ca e acelasi jucator........
 

DeletedUser14175

Guest
mi a raspuns un admin, vor verifica ... dar niciunul nu e banat ...
 

DeletedUser16559

Guest
astia chiar vor ca nimeni sa nu mai joace pe ro?...........
 

saca 24

Stie Tot
Cand ma ,,plangeam" eu pe forum de fake.uri,de multiconturi si de jucatori nesimtiti,unii m.au luat in ras.Ba ca.s noob,ba ca nu stiu eu jocul,ba ca.s petarda de jucator.Mai erau unii care ziceau sa ma las de joc daca nu.mi convine.Iondaime,n.ai ce sa le ceri unora.Atat pot.Asa stiu ei sa joace grepolis.
S.a dus dracu' tot farmecul jocului,si placerea aia de a juca.Eu nu inteleg ce satisfactie au unii daca joaca cu multicont sau dau fake.uri,etc.
Imi raspund tot eu.Ii roade ca nu pot face anumiti jucatori,si apeleaza la diverse tertipuri si magarii.
Ar trebui sa.i lasam pe cei care joaca murdar,sa joace singuri.Sa faca nspe mii de minuni,si sa se bucure intre ei.
 
Ultima editare:

DeletedUser14175

Guest
Cand ma ,,plangeam" eu pe forum de fake.uri,de multiconturi si de jucatori nesimtiti,unii m.au luat in ras.Ba ca.s noob,ba ca nu stiu eu jocul,ba ca.s petarda de jucator.Mai erau unii care ziceau sa ma las de joc daca nu.mi convine.Iondaime,n.ai ce sa le ceri unora.Atat pot.Asa stiu ei sa joace grepolis.
S.a dus dracu' tot farmecul jocului,si placerea aia de a juca.Eu nu inteleg ce satisfactie au unii daca joaca cu multicont sau dau fake.uri,etc.
Imi raspund tot eu.Ii roade ca nu pot face anumiti jucatori,si apeleaza la diverse tertipuri si magarii.
Ar trebui sa.i lasam pe cei care joaca murdar,sa joace singuri.Sa faca nspe mii de minuni,si sa se bucure intre ei.
mai saca, inteleg, esti dobitoc cu banda rosie pe buletin, dar da in mama ei de vraja de pe contul tau, cum au facut alti 7-8-9 handicapati din alianta ta. Nuuuu, eu sunt retardul No 1, eu fac 28 de conturi, cu numele meu pe ele, ca sa se inteleaga cat sunt de prost, astept 5 zile sa fac favoruri si dupa te ciuruiesc. FELICITARI stil, mi a raspuns un frumusel de care nu auzisem pana acum, vor verifica si verificari au ramas. Si eu care ma pregateam sa iau pachet de gold pentru sfetnici cand prindeam oferta, ala de 360 ... pula mai ia
 

nicol 10

Stie Tot
bobita ala este real?? :) ce lider de alianta isi asuma gazduirea unui astfel de retard? Demos? nu pot crede..
 

DeletedUser14175

Guest
Cauta pe facebook, pentru asta am si lasat totul sa se vada ... si da, e in demos, cu un singur oras, pe o insula full inamici. O c*rva de sageata
 

saca 24

Stie Tot
mai saca, inteleg, esti dobitoc cu banda rosie pe buletin, dar da in mama ei de vraja de pe contul tau, cum au facut alti 7-8-9 handicapati din alianta ta. Nuuuu, eu sunt retardul No 1, eu fac 28 de conturi, cu numele meu pe ele, ca sa se inteleaga cat sunt de prost, astept 5 zile sa fac favoruri si dupa te ciuruiesc. FELICITARI stil, mi a raspuns un frumusel de care nu auzisem pana acum, vor verifica si verificari au ramas. Si eu care ma pregateam sa iau pachet de gold pentru sfetnici cand prindeam oferta, ala de 360 ... pula mai ia
inteleg ce zici.de acord.asta le.am zis si eu unora pe un server recent.dati vraji negative cate vreti,atacati si noaptea,cand vreti voi,dar fara fake.uri si alte cacaturi.dar nu,ei dadeau fake.uri doar ca sa ma trezeasca.aveam un coleg,nu.i dau numele,care a dormit la un moment dat in bucatarie,cu tel dat pe volum mai mic,ca sa nu auda ceilalti din familie alarma.primea fake.uri cu nemiluita,de la o alianta..,,mare".cam la asta s.a ajuns.astia mentionati de tine si multi altii,strica jocul.
si aici ar trebui sa se implice asa zisii ,,lideri",sa.i zboare din alianta,daca se respecta.apoi daca e vorba de multicont,sa.si faca adminii treaba(ma indoiesc)
verificati o.postarea de.a mea mai veche,am dat un nume acolo.cineva care daduse bani unui admin.si asta e o informatie 90% sigura.
sa nu va mire nimic din ce se mai intampla pe joc :)
 
Ultima editare:

saca 24

Stie Tot
cat despre bobita ala cu postarea lui de pe facebook..n.am ce zice.numai viteji.is curios in real daca mai sunt viteji..ca din spatele pc.ului sau al laptopului,telefonului...putem avea toti gura mare.

ps:mi.am adus aminte de.o faza :)))
pe un server,se suparasera unii pe vezentan,ca tot asa,comenta aiurea :)))) aia imi erau colegi,si ziceau ca se duc dupa el sa discute fata.n fata :))))) bine,vezentan juca atunci cu alt nume daca nu ma inseala memoria.iar astia,2-3 colegi de.ai mei tot ziceau ,,lasa ca stim cine e,ne ducem dupa el,sta in Cluj la un camin studentesc":))))
vroiau sa i.o dea in freza :)))
acuma..nu stiu daca veze e din Cluj,sau statea la camin,habarnam.n am tangente cu el.ce am vrut sa subliniez e ca se pot intampla si faze de genu,daca ai gura mare,cum e ala de pe facebook.
 
Ultima editare:

DeletedUser14175

Guest
cat despre bobita ala cu postarea lui de pe facebook..n.am ce zice.numai viteji.is curios in real daca mai sunt viteji..ca din spatele pc.ului sau al laptopului,telefonului...putem avea toti gura mare.

ps:mi.am adus aminte de.o faza :)))
pe un server,se suparasera unii pe vezentan,ca tot asa,comenta aiurea :)))) aia imi erau colegi,si ziceau ca se duc dupa el sa discute fata.n fata :))))) bine,vezentan juca atunci cu alt nume daca nu ma inseala memoria.iar astia,2-3 colegi de.ai mei tot ziceau ,,lasa ca stim cine e,ne ducem dupa el,sta in Cluj la un camin studentesc":))))
vroiau sa i.o dea in freza :)))
acuma..nu stiu daca veze e din Cluj,sau statea la camin,habarnam.n am tangente cu el.ce am vrut sa subliniez e ca se pot intampla si faze de genu,daca ai gura mare,cum e ala de pe facebook.
Pai cam asta ar merita dobitocul, sa faca alianta excursie de familie in orasul unde sta si sa ii dea niste fake uri pe la rinichi, ca tot isi baga el ce nu are in familiile oamenilor
 

saca 24

Stie Tot
Nu dam importanta nicol :))) Dar cam asta ar merita astia care stau in spatele unui laptop si zic nasoale de familiile altora.Eu nu.s o persoana agresiva,nu.s genul,dar cunosc pe unii care pentru 2 beri si cateva tigari,ar vinde.o si pe ma.sa:))Dapai sa le zic ca m.a injurat unu' pe facebook,de familie :)))))Il alearga prin toata tara.
Bine,zic doar asa.. insa nu mi se pare normal sa injuri pe cineva de familie,mai ales in mediul asta online.
 

saca 24

Stie Tot
poate ca el nu are familie, este facut si crescut de....spiridusi :rolleyes:
Uhh..interesanta teorie :)))
Sau poate ca a fost adus de barza,dar scapat undeva prin salbaticie,crescut de urangutani,ca mai apoi,in adolescenta,sa se separe de ei si sa se mute in pestera.Plauzibila si teoria mea,nu? :D
 

DeletedUser14175

Guest
Tot la parerea mea raman ... ca e o femeie usoara dar cu carnacior :)
 
Sus