Castigarea unei lumi - Coronita

  • Autor subiect DeletedUser8456
  • Data de început

DeletedUser8456

Guest
Buna,

Nu stiu daca a mai fost propus sau nu, nu am urmarit forumul in aceasta idee.

Propun ca desemnarea castigatorilor lumii sa fie cei care raman la final de lume cu minunile.
In momentul de fata, alianta care construieste prima minunile devine castigatoarea lumii si primeste coronita. Ceea ce propun eu, pe baza ideii acestui joc, joc de razboi, nu FarmVille sau altceva., este ca nu doar constructia minunilor sa conteze la desemnarea coronitei ci si apararea lor.

Cei care au jucat pe mai multe lumi stiu situatia dupa minuni, imediat cum se construiesc cele 7 minuni, undeva la 40-60% din jucatori se lasa... unii au luat coronita si nu au de ce sa-si mai bata capul cu lumea respectiva iar altii se considera invinsi deja si se "reprofileaza" pe alta lume in speranta sa castige acolo.

Staff-ul poate verifica rapoartele respective cu privire la cumparare de monede si activitatea jucatorilor, inainte si dupa construirii unei minuni.

Multumesc,
Ionut
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser15654

Guest
Nici macar nu ni se da sansa de a lupta. Nici nu au terminat AOR minunile ca s-a si terminat lumea. In ritmul asta o sa se cam piarda multi jucatori buni. Sunt mai multe lumi de joc active pe .ro decat pe US. Pacat. Ne faceti sa ne pierdem intresul pt. acest joc.
smiley_emoticons_thumbs-down_new.gif
 

DeletedUser16408

Guest
smiley_emoticons_winken4.gif

Ma bag si eu in seama
smiley_emoticons_lol.gif

Stiu ca nu ma agreeaza cativa jucatori din alianta adversa pentru ca , iam atacat pe toata perioada construirii minunilor
smiley_emoticons_lol.gif

Dar cred ca , fantomad are dreptate chiar daca fac parte din alianta adversa nu imi place cum au decurs lucrurile pe rhetymnos...
la cateva zile dupa ce sau construit minunile neam trezit ca , mai sunt 28 de zile pana la inchiderea lumii...
Nu vad cum ar putea alianta condusa de fantomad ( LEGIUNEA DE ATAC) sa ne demoleze minunile pentru a le construii pe ale lor in contextul in care timpul este foarte limitat...:
JlPylkS.png
Cred ca ar trebuii sa schimbati prostia aia cu 28 de zile pana la inchiderea lumii in 100 de zile pana la inchiderea lumii asa ar fii totul mult mai distractiv si mai corect pentru toti
smiley_emoticons_cuinlove.gif
 

DeletedUser16910

Guest
bagati ma 1000 de euro si castigati ce lume vreti voi dar luati-o de la inceput cu bani ,sa face gina aia care e in consiliu jucatorilor ne reprezinta pe extern ca si prim ministru romaniei
 
Sus