Caricaturi

  • Autor subiect DeletedUser1411
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser1411

Guest
C6_AAD990-1417-4507-_B8_B4-734_C61_E95_F1_B.jpg


A venit vremea zâmbetelor și ... imaginației!
Acest concurs .. reprezintă, de fapt, o provocare.
O provocare pentru voi dar și pentru noi, ca și echipa Grepolis.

Dar să vedem ce va ieși:D

Concursul constă în crearea unei caricaturi.
Nimic surprinzător până acum, nu-i așa? :p
Ei bine, provocarea vine acum: caricatura să fie a unuia din membrii echipei Grepolis.
Aici, intervine imaginația voastră.
Pentru că este, totuși, o lume virtuală, va trebui ca să vă faceți și un exercițiu de imaginație și să vă creionați trăsăturile celui pe care l-ați ales ca și “muză” .. Hihihi!

Cele mai reușite/amuzante caricaturi vor fi premiate:

Locul 1 - 700 monede de aur
Locul 2 - 500 monede de aur
Locul 3 - 300 monede de aur
Și două mențiuni, a câte 100 de monede de aur, fiecare!



De această dată, nu vom avea condiții de participare!
Totul e permis! Să vedem cât de departe putem ajunge cu linia bunul simț.

P.S. O mică specificare: operele voastre să fie originale. Nu se vor lua în considerare postările de pe multiaccount-uri.



Concursul se va desfășura în perioada 20-30 Noiembrie 2017.
Câștigătorii vor fi anuntați pe data de 5 Decembrie, alături de instrucțiunile pentru a intra in posesia acestora:)

#challengeno#1
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser5209

Guest
Buna seara .
Am tot asteptat in speranta ca... nu voi fi din nou primul participant la acest concurs, dar se pare ca lumea nu prea se inghesuie sa participe, deci iata-ma.
Tema acestui concurs este destul de provocatoare asa ca m-am gandit destul de mult timp (de fapt m-am gandit chiar de cand a fost lansat),cum sa procedez. Am luat la puricat tot forumul sa vad cine este echipa Grepolis, cine sunt cei din spate ,am cautat peste tot pe forum, postari mai vechi ,postari mai noi sa ma lamuresc si eu... dom'le cine sunt astia de la Grepolis Romania ...si ce sa vezi... multi au fost, putini au ramas .
Ei bine, hai sa revin la subiectul de fata caci nu este in nici un caz concurs de proza sau literatura...offf...gata deci ... Iata si raspunsul meu la acest concurs, maine este 29 noiembrie deci mai aveti inca suficient timp sa participati .
Va las pe voi insa, sa ghiciti cine apare in caricatura mea ...sper sa va placa.

screenshot_10.png
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus