Campionat mondial

nicol 10

Stie Tot
Aceasta ideie este cu inspiratie din campionatele mondiale de fotbal, acum sa o ajustam la Grepolis: toate serverele de joc adunate pe o lume special deschisa, cu viteza buna, eroi, etc, fiecare natiune va fi reprezentata de catre o alianta de ....100 jucatori sa spunem, ce are mai bun fiecare, parca si vad bannerul aliantei reprezentative, bravul tricolor :).
Selectia poate fi facuta de catre un admin pentru a avea garantia unei alegeri corecte, 100 de jucatori activi, corecti cu spirit de echipa, etc.
Ideia se poate dezvolta....
w5TbwGS.png
 

DeletedUser14317

Guest
Aceasta ideie este cu inspiratie din campionatele mondiale de fotbal, acum sa o ajustam la Grepolis: toate serverele de joc adunate pe o lume special deschisa, cu viteza buna, eroi, etc, fiecare natiune va fi reprezentata de catre o alianta de ....100 jucatori sa spunem, ce are mai bun fiecare, parca si vad bannerul aliantei reprezentative, bravul tricolor :).
Selectia poate fi facuta de catre un admin pentru a avea garantia unei alegeri corecte, 100 de jucatori activi, corecti cu spirit de echipa, etc.
Ideia se poate dezvolta....
w5TbwGS.png

ce se doreste cu aceasta idee?
Care-i scopul?
 

nicol 10

Stie Tot
Indiferent de cine va face selecția, va conta foarte mult părerea voastră, a jucătorilor, va cunoașteți suficient de bine cât sa puteți recomanda jucatori buni, interesul este al nostru sa formam o echipa cât mai buna, nu cred ca vrem sa ne facem de rușine pierzând orase în fata altor natiuni
 

DeletedUser14317

Guest
Indiferent de cine va face selecția, va conta foarte mult părerea voastră, a jucătorilor, va cunoașteți suficient de bine cât sa puteți recomanda jucatori buni, interesul este al nostru sa formam o echipa cât mai buna, nu cred ca vrem sa ne facem de rușine pierzând orase în fata altor natiuni

eu in afara de tine pe cine sa recomand?
Spune si tu.
 

DeletedUser9358

Guest
cred ca pe serverele romanesti sunt jucatori mult mai buni ca in alte tari ...nu cred ca va fi o selectie dificila. Important e sa se aleaga jucatori care pot merge pana la final....ca asa sunt foarte multi buni, dar care se lasa dupa 2 - 3 luni.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser3433

Guest
Contra.. ce sa facem noi pe serverele straine? sau sa ne luptam cu strainii.. Tu chiar vorbesti serios?
Poate sa ne luptam cu ei, si sa fim imprastiati noi romanii.. sa fim in aliantele lor.. Ca aliante de romani nu rezista pe serverele straine.

De ce? Asa ne-a facut bunul Dumnezeu, sa ne mancam intre noi inainte de a ne manca altii.
Ne-am facut de ras de nenumarate ori pe serverele straine, veneau jucatori cu o gramada de idei, ca facem , dregem, ii rupem..si la maxim 2 luni dupa inceperea lumii.. unde-s romanii? hopa nu mai sunt.
Lasati-ma cu aburelile voastre.. :)
 
Sus