Bug

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Guest
Am o problema...
Eu pe data de 23.12.2012 dimineatza aveam la cultura 133/135,si am zis ca fac o "Sarbatoare a orasului
"atunci si pe urma una seara...ca sa am niv de cultura pt ink un oras.Intru seara si vad ca am 134/135...dau eu ink o data "sarbatoarea orasului" si ma bag la somn
A doua zi ,cand am intrat de dimineata ma trezesc ca am la niv de cultura 133/135 ...stau eu si ma gandesc...o fii bug ..sau poate eram eu beat si n-am vazut bine cu o zii inainte.Am trecut peste si am dat din nou "sarbatoarea orasului".Pe urma in seara cand sa dau din nou sa fac "sarbatoarea orasului" si sa fac odata nivelul de cultura...ce sa vezi,aveam 130/135!!Stau eu si injur timp de 5 min...si fak iarasi o "sarbatoare a orasului"
Astazi,cand m-am trezit am stat sa-mi reinstalez wind(alte injuraturi)...pe urma acum app o ora am intrat din nou pe grepolis...si din nou,130/135...
Imi pare rau ca n-am facut ss...si vreau sa ma lamuriti dak este butg sau cv de genul...dar dak este bug la "sarbatoarea orasului"...dc draq am ajuns la 130/135 din 133/135
As dorii sa ma lamuriti si pe mn.O zi buna
 

DeletedUser

Guest
e bug. poate data viitoare scrii si tu corect gramatical,ca sa inteleaga lumea mai bine.
 

DeletedUser

Guest
Se poate sterge acest subiect.M-au contactat si m-au lamurit.
Sarbatori Fericite!
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus