Bug la atacarea unui polis

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Guest
Am spionat un oras. Dupa 17 minute am primit informatii. M-am prapadit de ras, nu avea nici un militar, era total lipsit de aparare. L-am atacat, am castigat lupta, dar am pierdut un 1 militar. Cum e posibil sa am o victima, daca el nici nu m-a atacat????? Practic am atacat un oras fara aparare, trebuia sa nu pierd nimic!
 

DeletedUser47

Guest
Şi noi ne prăpădim de râs citind ce ai scris tu. În primul rând oraşul pe care l-ai atacat era de ajuns să aibe nivel 1 la zid iar tu ai fi avut pierderi, dacă ai atacat cu săbieri sau arcaşi normal că ţi-au murit din ei pentru că sunt unităţi de apărare nu de atac şi sunt foarte slabe în atac. Nu este nici un bug.
 

DeletedUser

Guest
Nu avea Zidul orasului. Avea doar Senat, ferma, agora si depozit de lvl 1 toate, si doar 175 puncte.
 

DeletedUser598

Guest
He he he!
Daca ai norok in minus (-) pai perzi cel putin un militar cum ai zis tu... :D
Asa ca nu e nici un bug sau ceva de acest gen... RELAX!
 

DeletedUser

Guest
Am spionat un oras. Dupa 17 minute am primit informatii. M-am prapadit de ras, nu avea nici un militar, era total lipsit de aparare. L-am atacat, am castigat lupta, dar am pierdut un 1 militar. Cum e posibil sa am o victima, daca el nici nu m-a atacat????? Practic am atacat un oras fara aparare, trebuia sa nu pierd nimic!

Polisurile au o aparare de baza ( care se mareste odata cu cresterea zidului ). De asemenea poate ai atacat cu alte trupe ( de aparare in loc de atac) sau norocul tau a fost prea mic.
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus