Bornele lumii Delphi

  • Autor subiect DeletedUser3222
  • Data de început

DeletedUser

Guest
Capone o facut o propunere sa se faca si acel timp de borne de unde sti tu ca adminii nu o sa inplemesteze propunerea lui? Are dreptu asta la initiativa, de ce sa nu faca asta?
 

DeletedUser15210

Guest
Orice propunere se face prin mesaj privat/tichet catre un admin/moderator sau la sectiunea, mare si lata, Propuneri. Alte explicatii mai vrei?
 

DeletedUser15210

Guest
Ia-l ca pe un alint, in acel moment ;)
Eu m-am obisnuit cu "Bobita", chiar daca-mi displace ;)
 

DeletedUser

Guest
Eu nu te-am facut Bobita cred ca niciodata, sau ma insel. dar daca tu ma consideri novice, e ok da macar influenteazai si pe ceilalti ca is noob sa ma atace .
 

DeletedUser15207

Guest
Voi ce faceti aici ? Folositi aici regulamentul ca o arma ? Terminati odata , ca nimeni nu mai intra pe forum cu placere daca va vede pe voi trei (El Fisherman, Al-Capone si Toby98) cum va certati .
 

DeletedUser

Guest
Adevarat, eu am incetat acum da sper sa nu mai primesc intepaturi ca ma activez iarasi :)
 

DeletedUser15207

Guest
De cand ofera odmm recompensele acelea cu gold , parca v-a luat dumnezeu mintile . :|
 

DeletedUser15210

Guest
Si le iau ca sa stagneze pe contul asta, daca nu ma lasa stil sa le donez ...
 

DeletedUser

Guest
Fac public, daca printr-un miracol castig eu alea 1000 gold da sigur nu se intampla asta, in fine il donez lu toby ma jur !
 

DeletedUser15210

Guest
Care tony rusule? Ai alt protejat? Hmmm ...
Stil nu vrea ... A zis ca daca-l mai fac prost sau nesimtit imi iau ban :D
 

DeletedUser15210

Guest
Top 12 pe mare complet : m46
Alianta : A.O.N

- - - Actualizat - - -

Odmm, eu aici remarc neglijenta. Unde sunt editarile? Ai 4 titluri de editat. Doua insotite de poze care sa ateste ceea ce am spus. Nu vad unde ai editat ! X(
 

DeletedUser13911

Guest
Care tony rusule? Ai alt protejat? Hmmm ...
Stil nu vrea ... A zis ca daca-l mai fac prost sau nesimtit imi iau ban :D

2015-12-05 21:10:40
jucator lgor,forum lgor ,castigat 300 monezi la concursul Ziua Nationala.
Rog atribuirea lor pe contul stamatecostica.

2015-12-05 22:34:37
Salut lgor,

Felicitari!
In cel mai scurt timp premiul, cele 300 de monede de aur vor intra in contul dumneavoastra
.............
 

DeletedUser15210

Guest
Am facut tichet pentru asta, inca de pe corinth. Raspuns : nu este obligatoriu ca oferta sa fie acceptata. Exista alte metode de a "dona" monede catre alti jucatori cunoscuti, de ex, metoda paypal ...
 
Sus