Bonus de revenire

  • Autor subiect DeletedUser16344
  • Data de început

DeletedUser16344

Guest
Salut am primit un bonus de revenire, l-am revendicat pe lumea 43, am primit monedele, dar trupele nu stiu unde sa le gasesc. Ma puteti ajuta va rog de unde sa iau si trupele?
 

saca 24

Stie Tot
nicol,sincer nu stiu exact cat am lipsit eu.cred ca de pe la inceputul lunii octombrie cam asa..
oricum nu ma incalzesc cu nimic recompensele alea si nici goldul.nu vreau sa mai joc grepo,cel putin pana nu se rezolva anumite ,,probleme" problematice ;)
intrasem de curiozitate sa vad ce se mai intampla pe unele servere si m-am trezit cu recompensele alea cu trupe +3500 gold

ps:
ma gandeam sa donez goldul.doritori?
 

nicol 10

Stie Tot
Din câte știu s-a mai donat gold, dacă ai vre-un coleg apropiat, il poți oferi. Sau poți activa Vacanta și Îți cumperi suplimentar zile de vacanta, de tot goldul, poate în tot timpul ăsta se vor rezolva acele probleme problematice :) și vei reveni pe joc.
 

saca 24

Stie Tot
hmm..nu cred ca o sa mai revin pe joc.de asta ziceam ca vreau sa donez goldul :)


fac si eu o fapta buna,c-acusi vin sarbatorile si anul asta vreau sa vina Mosu' la mine cu cadouri :))
daca vede ca-s chitros,calic,zgarcit,etc,nu m-aleg cu niciun cadou :(
 

saca 24

Stie Tot
stiu,dar eu nu mai joc pe niciun server.deci..zero colegi :)
doar sa intru pe serverul asta nou,Troia sau cum ii zice,si sa aleg de pe insula pe cineva.asa,random.

ps:
daca fac cum zici tu si nu vine Mosu' nici anul asta,te trag la raspundere ;)
 

DeletedUser16351

Guest
stiu,dar eu nu mai joc pe niciun server.deci..zero colegi :)
doar sa intru pe serverul asta nou,Troia sau cum ii zice,si sa aleg de pe insula pe cineva.asa,random.

ps:
daca fac cum zici tu si nu vine Mosu' nici anul asta,te trag la raspundere ;)
Ma gasesti acolo daca vrei sa faci pe Mos Craciun :))
 

nicol 10

Stie Tot
stiu,dar eu nu mai joc pe niciun server.deci..zero colegi :)
doar sa intru pe serverul asta nou,Troia sau cum ii zice,si sa aleg de pe insula pe cineva.asa,random.

ps:
daca fac cum zici tu si nu vine Mosu' nici anul asta,te trag la raspundere ;)
Sa nu alegi un inactiv :) colega mea loreeny este intrata acolo și are oferte puse la piata, îi poți cumpăra ofertele :) deci este și asta o varianta.
Sau....revin, caută- ți colegii, sigur îi găsești pe pagina de Facebook a jocului :)
 

saca 24

Stie Tot
nu cred ca o sa gasesc ADEVARATII colegi pe pagina de facebook a jocului :)
dar..vad eu ce fac.apropo,cand e urmatorul event pe grepo?sau a inceput deja?
ma gandesc ca pica bine 3500 de monede in perioada eventului ;)
 

DeletedUser7774

Guest
nicol nu mai visa la ,,pomeni'' cu gold, tot ce vine ca bonus se poate folosi personal nu se doneaza si nici nu il poti folosi la piata
 

saca 24

Stie Tot
cum zicea si nicol mai sus,nu discuta nimeni de pomeni.goldul vroiam sa-l dau asa..de dragul de-al da.daca nu se poate,asta e

oricum,mersi ca m-ai luminat.eu unul,n-am bagat nici macar 1 leu in jocul asta,cu toate ca-l joc de prin 2011-2012.asa ca nu stiu cum sta treaba cu GOLDUl. :)
 

DeletedUser16071

Guest
cum zicea si nicol mai sus,nu discuta nimeni de pomeni.goldul vroiam sa-l dau asa..de dragul de-al da.daca nu se poate,asta e

oricum,mersi ca m-ai luminat.eu unul,n-am bagat nici macar 1 leu in jocul asta,cu toate ca-l joc de prin 2011-2012.asa ca nu stiu cum sta treaba cu GOLDUl. :)

pentru a oferii Gold la piata trebuie sa fie cumparat cu bani reali

in piata nu se poate oferii gold primit la eventuri sau prin orice alte bonusuri, la piata se tranzactioneaza doar coldul cumparat cu bani reali, asa ca fara donatii
 
Sus