Bonus de noapte

Bonus de Noapte


  • Total votanți
    81
  • Sondaj închis .
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

Stil

Community Manager
Dorim să aflăm opțiunea dumneavoastră referitoare la bonusul de noapte ca durată si ca ora de start. În funcție de votul dumneavoastră, vom implementa setarea pentru o lume viitoare.
 

DeletedUser

Guest
este mai relaxanta situatia actuala, cu bonus de 12 h... aceasta varianta nu va mai exista?
 

DeletedUser

Guest
Eu pe prima varianta: orele 22,00 - orele 06,00

Dupa ora 22.00 prea putin mai stau sa joc, iar la 06,00 ma trezesc in fiecare dimineata, deci pe mine ma avantajeaza prima varianta.:)
 

DeletedUser

Guest
pai as opta pentru varianta cu 8 ore bonus incepand cu ora 00.00 :)
 

DeletedUser

Guest
voua va este frica de doriti protectie 12 ore ce rost mai are sa joci cand e asa molta protectie !!!!ori joci normal ori se face balci in acest joc!!!;) have fun!
 

DeletedUser

Guest
cu incepere la 00:00 si pentru 8 ore as opta si eu pentru varianta asta.
 

DeletedUser

Guest
As fi de acord cu durata de 7 ore incepand cu ora 23:00, terminandu-se la ora 6:00 cand ma trezesc si eu:D.
 

DeletedUser

Guest
fara bonus de noapte

de ce nu puneti bonus de noapte 25 de ore si nu mai puneti intrebarea asta... sau sa nu se mai dea atacuri daca vreti sa jucati sim city...

eu sunt pentru varianta fara bonus de noapte desi aceasta varianta nu a fost prezentata...
 

DeletedUser

Guest
eu as opta pentru 10 ore... intre 23.00 si 9.00.

Ne putem baga mai repede in pat si dimineata ajungem mai linistiti la serviciu :D
 

DeletedUser

Guest
as fi votat cu cea mai mare placere varianta fara bonus de noapte,dar ea nu exista :mad:
 

DeletedUser

Guest
Startul acestei lumi s-a dat deja iar bonusul de noapte a fost setat conform dorintei jucatorilor care au votat si anume: Bonusul de noapte este activ începând cu ora 00:00 până la ora 8:00
Tema va fi inchisa.
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus