Black And White

RANINAGHI

Membru
Postez cateva poze de la sfarsitul lumii kappa .. in curand se va inchide lumea.... Black And White loc 1 !!!
Avem 3 minuni la 10 acuma incercam sa terminam si pe a 4 !
Cea mai activa alianta de pe kappa .. alianta Black And White !!!
Aliatii: Se cunosc si se respecta!
Am crescut alaturi de acesta alianta .... .. am ajuns in conducerea aliantei .. si ma dedic trup si suflet acestei aliante!



Black and White
http://www.youtube.com/watch?v=4T8pYZd39os




Nascuta din Cenusa lumii Kappa Doua aliante puternice New Life si Argonautii Force si-au inrudit destinele Yin si Yang pentru a face fata razboaielor vremii. Soldati *, mercenari , jucatori de elita s-au adunat aici au format o familie si fie ca acest mesaj sa fie pastrat in fiecare inima a bravilor jucatori Black and White....si cu frica sa fie pastrat de cei ce ne sunt dusmani. Noi suntem trecutul , Noi suntem prezentul , Noi suntem Viitorul!
* Afla cine esti cu adevarat ........ The Black or The White si devino un adevarat razboinic cu SANGE ALBASTRU si INIMA DE LEU.
* * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * *Noi suntem Black and White pana la moarte si dincolo de ea.





DEVIZA ACESTEI ALIANTE:
SPERAM SA-TI OFERIM VIATA REALA.




INTEMEIETORI: mamele noastre
GENERALI: in rezerva
COMPONENTA ALIANTEI: niste romani


Sper ca e voie sa pun asta .. daca nu atunci va rog sa imi spuneti si sa il stergeti nu stiu daca pot pune asta ... :)



mm9ysl.png

r249pk.png

v7z0om.png

25z5w12.png

hwn2w4.png

2qjk215.png

2lus07q.png

2v8s9p0.png

2u4n482.png

ff8jz8.png

ipxw9e.png

2wdyfqp.png

r70wo8.png

2h2fn5x.png

qn92jd.png

30ur1wx.png

2q3yjgl.png

3348aom.png
 

Atașamente

  • Clasament alianta.jpg
    Clasament alianta.jpg
    21,8 KB · Vizualizări: 3
  • Atacatori jucatori.jpg
    Atacatori jucatori.jpg
    18,9 KB · Vizualizări: 3
  • Atacatori aliante.jpg
    Atacatori aliante.jpg
    19,4 KB · Vizualizări: 3
  • Cls alii pe mare 44.jpg
    Cls alii pe mare 44.jpg
    20,4 KB · Vizualizări: 3
  • Cuceriri.jpg
    Cuceriri.jpg
    21,2 KB · Vizualizări: 3
Ultima editare:

DeletedUser

Guest
Ca unul care am facut parte dintre intemeetori din alianta (New Life) sunt mandru ca am ajuns la acest nivel.
Iti multumesc pentru munca depusa pentru a centraliza si a expune aceste date.
Sunt mandru ca sunt alaturi de voi cei din Black and White
 

RANINAGHI

Membru
Acum mai avme un singur obiectiv .. sa terminam a patra minune a noastra...avem 3 la lvl 10 si una la lvl 9 dar intr-o saptamana o terminam.. sper eu :)
 

Mr Jack

Super Moderator
Doar sa nu fiti dezamagiti cand nu o sa primiti nicio distinctie pentru minuni, se da doar aliantei care le-a facut prima data, in rest felicitari ca ati rezistat pana acum, este si asta o performanta.
 

RANINAGHI

Membru
Nu fugim noi dupa distinctii .. acelea nu merita nimic .. adevaratul lucru este ca dorim sa facem cat mai multe minuni ... .. :)
 

DeletedUser1420

Guest
- - - Updated - - -

Doar sa nu fiti dezamagiti cand nu o sa primiti nicio distinctie pentru minuni, se da doar aliantei care le-a facut prima data, in rest felicitari ca ati rezistat pana acum, este si asta o performanta.


o postare destul de iritanta, mai ales ca vine din partea unui moderator.
poate ne da o explicatie......de genul ...unde scrie?
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
Detalii despre Minunile lumii gasiti pe pagina de Wiki http://wiki.ro.grepolis.com/wiki/Minunile_lumii iar colegul meu a facut afirmatia de mai sus bazandu-se pe experienta proprie, distinctiile primite pentru constructia minunilor acordandu-se o singura data pe o lume de joc aliantei care le-a finalizat inaintea celorlalte.
 

DeletedUser1420

Guest
Detalii despre Minunile lumii gasiti pe pagina de Wiki http://wiki.ro.grepolis.com/wiki/Minunile_lumii iar colegul meu a facut afirmatia de mai sus bazandu-se pe experienta proprie, distinctiile primite pentru constructia minunilor acordandu-se o singura data pe o lume de joc aliantei care le-a finalizat inaintea celorlalte.
va multumesc pentru postare domnisoara super moderator....insa nu ati fost convingatoare.
poate ne explicati unde scrie exact cele solicitate....eu in experienta proprie a moderatorilor de pe acest forum, asa cum ati mentionat, nu ma bazez.
 

Mr Jack

Super Moderator
Cel mai bine este sa faceti minunile si apoi o sa stiti din proprie experienta, asa invatam toti
 

RANINAGHI

Membru
pai ne descurcam foarte bine pana acuma cu minunile si cred ca o vom termina ... asa vom lamuri o probema :D
de atunci in colo vom stii daca primim sau nu .... dar daca te rog jack nu ne poti spune cam cu aproximatie cat mai tine lumea kappa?
mai suntem 308 jucatori nu poti sa ne aproximezi ?
 

DeletedUser

Guest
@RANINAGHI,cred ca Jack e putin ocupat,asa ca iti voi raspunde eu.O lume de joc o sa mai dureze 30 de zile din momentul in care mai raman 300 de jucatori.
 

DeletedUser

Guest
Aici poti gasi anuntul oficial despre inchiderea unei lumi.Restul...depinde mai mult de jucatori.
 

DeletedUser6318

Guest
Cel mai bine este sa faceti minunile si apoi o sa stiti din proprie experienta, asa invatam toti

mai nenea jack,daca stii u ceva ar fi cazul sa dai afara tot ce stii,doar nu esti degeaba pus in functia pe care o ai....
 

RANINAGHI

Membru
nu mai terminam minunea .. se pare ca jucatorii (unii) nu prea mai au chef .. am pierdut mormantul .. si nu mai putem face piramidele
 
Sus