Biluta si steagurile aLbE

saca 24

Stie Tot
ok.postarea mea n-are legatura cu scandalul.
a fost doar o aluzie,la o alta postare de pe celalalt subiect
 
Ultima editare:

DeletedUser16785

Guest
Da-i bre in cacat .
Aici poti posta ce vrei tu , eu unul prefer o discutie inteligenta . Decat un scandal cu injuraturi despre iubite ,surori , mame si mai stiu eu ce .

Abia a revenit un admin pe forum cred ca saraca de aceea nici nu mai intra pe forum s-a crucit ce a vazut la noi .
 

saca 24

Stie Tot
Eu incerc(si pot) sa am discutii cu oricine.Mai o caterinca,mai o gluma buna cu bun simt,mai o melodie..
Chiar daca se mai inteapa unii intre ei,macar s-o faca cu cap,cu dume si glume bune,fara sa se ia de familie,ci strict de persoana in cauza.
Dar nah,nu sunt eu in masura sa zic nimanui ce sa posteze,sau cum sa se exprime.

Tre' sa revina si alcsandra21(moderatoarea), nu fuge asa cu una cu doua.. ;)
 

DeletedUser16785

Guest
L-am vazut . Altul plzz.
Ma uit cam la orice gen de film , mai putin alea Horror gretoase cu mult sange , gen fantome care ar trebui sa te faca sa te sperii.
Prefer mai degraba genul de filme siropoase , romantice happy ending .
Gen mai noi m am plictisit de cinematografia hollywoodiena , am vazut niste filme nordice (Suedia-Finlanda-Danemarca , frantuzesti , italiane , japoneze ) , frate le da clasa la americani .

Daca vrei iti pot face o lista nu stiu cate 3-5 filme pe tari ce pe mine unul m-au fascinat . De poveste , imagini , actori totul.
 

saca 24

Stie Tot
Rusii au inceput sa scoata filme bune.
Scandinavii la fel,au filme foarte bune,dar mai greu de inteles pentru unii.
Hollywood-ul s-a cam blocat..
Cam aceleasi povesti,indiferent de genul filmului.

Am si eu pe un hard disk vreo 70 de filme descarcate,fix cand a inceput ,,pandemia" si-au inchis astia totul,de mi-au stricat treburile.
Am zis ca daca tot stau acasa,sa am ce viziona :))
Asta e unul norvegian.
https://www.imdb.com/title/tt1614989/
 
Ultima editare:

DeletedUser16785

Guest
Vrei sa vezi ceva bun cauta filmele regizate de Ingmar Bergman sunt bestiale ,
Fragii salbatici sau Sinfonie de toamna .
 

DeletedUser6507

Guest
Rusii au inceput sa scoata filme bune.
Scandinavii la fel,au filme foarte bune,dar mai greu de inteles pentru unii.
Hollywood-ul s-a cam blocat..
Cam aceleasi povesti,indiferent de genul filmului.

Am si eu pe un hard disk vreo 70 de filme descarcate,fix cand a inceput ,,pandemia" si-au inchis astia totul,de mi-au stricat treburile.
Am zis ca daca tot stau acasa,sa am ce viziona :))
Asta e unul norvegian.
https://www.imdb.com/title/tt1614989/
70 de filme pentru adulti/?Sau?:))
 

DeletedUser16935

Guest
Bai Stil , ce draq faci ma cu sv. asta de 2 saptamani sta blocat la 39.85 .
Degeaba cucerim orase pe insule de dominatie daca sta blocat ?
Care e ideea care e faza . Facem tichete degeaba ?
Te mai intreseaza si pe tine lumile astea de joc ?
 

DeletedUser16581

Guest
La inceput de carantina , in primavara , de plictiseala si din cauza carantinei am intrat pe lumea asta , acelasi grup acelasi alianta WILD FANGS , uni au raspuns apelului de a intra cu noi aici , alti din pacate nu au putut intra luand o mica pauza .
Nu am intrat sa castigam , am intrat de plictiseala , sa ne simtim bine intre prietenii.
Astazi dupa cateva lunii de munca , efort , rabdare , fake-uri , noptii nedormite , alianta a castigat dominatia .
Wild Fangs a trecut in palmarez a 5a lume castigata consecutiv.

Vreau sa va multumesc tuturor pntru efortul depus , noptile nedormite , si sacrificiul facut tuturor atat celor cu 100 orase si la fel de mult si celor care au avut dor 5 orase sau au jucat doar sageata .
E meritul vostru , aveti respectul meu deplin . Multumesc si colegilor care din pacate pe parcurs nu a mai putut continua din cauza proplemelor personale . Tot timpul veti avea un loc in Wild Fangs .
Multumesc ca mi-ati acceptat toanele si iesirile necontrolate de-a lungul acestor lunii, si a-ti avut rabdarea necesara .
Sper ca colegi ce au fost cu noi pentru prima data , v-ati simtit bine in alianta si poate ne veti urma si pe alte lumi de joc .
Sunteti minunati cu toti ! Jos palaria in fata voastra .

Felicitarii inca odata !!!!


Deasemeni multumesc si aliatilor Lorzii Marilor tot respectul fata de voi , sunteti oameni faini si de onoare !

Colegii de pe lumea asta , cei ce am ramas pana la final ... Dar nu suntem totii , unii din pacate nu au putut continua alaturi de noi sau nu au intrat de la inceput.

marselost;dashcosx; gumytza92;Ianira; teo12347;
luana4; xxNobody; Bunul17; desos; MASTERY;
ionelghita19; eraa1529; maximus cuceritorul;
FlyPenguin; oltcipy; DarkMagi;king bib;
snipergod; black moon;farmacistul;
amy7amy; Kroot; EmanuAbel;
london ivan; crystyanysys;
mironaclaudia; Dinastya; Xergio;
vicubirca; marinescu35;
NihilSineDeo; Draven;
Remus Matei;tituadrian19981;
Lakys2014; DevilBro; nykpa; Zorke;
coada de diavol; aragon45; *Hulise*; Qasky;
Bogdan.darabana; aximar; frana66;
AmNimerit; doroty;
mastercraft; alfa123; Tina13;
zbarlitu16; Goddes;
Despe; valy23yoo; Dr.X;
DunhillBlack69; Sealtiel; iepure76;
MamaIle; siluanis; super saianul;
nothinghere; S.R.I; aimerr; laucop98;
CelentanoLFB; Argon16; trolimo;
phoeniix; miki13; fantomad; Hefaistod;
grasu999; Cobra2018; dreed; Tuddyx; SickPuppies;
cinezul; velidona2016; nsmg44; Ancjen; Shobby.;
Beatrice01; Rosca 06; alexuts21; Ceferistul68;
Sorinursu08; dragosiuly; sveik; Boyme93; P0wer2008;
inceputnou2016; tania321; Marius zacfrent;
xbith; Negative King; Chrisfire; Ingerul Negru19;
alinliulea1; liut09; andrada00; Zeusyo;
Meda;ZYPYROS; madmerlin;


Multumesc enorm colegilor care s-au dat la o parte de pe dominatie lasand loc si altor colegi sa ia distinctia . Exemplu de alianta puternica pentru care nu conteaza distinctia cat bunul mers al aliantei . Respectele mele .
De asemeni multumesc si celorlalti colegii din conducerea aliantei sau care au ajutat alianta atunci cand eu nu am putut , sau am fost dormeza mai ales acum la final . In special lui @Lakys2014 !

Posibil ca noi Wild Fangs intram pe la sfarsitul lui noimbrie pe o alta lume de joc , am sa va caut eu pe fiecare in parte si discutam... desigur grupul wapp. ramane si discutam la fel ca si acum .
Asteptam "bombardierii" la sf. toamnei sa ne aratati ce puteti , noi Wild ne anuntam prezenta inca de acum.

Inca odata va multumesc si aveti grija de noi si ne auzim pe wapp.
Cu tot respectul Iuli (7bal) imi cer scuze ca scriu de pe contul asta , pe celalalt sunt blocat !!!!
Va pup si va iubesc !

WhatsApp Image 2020-09-13 at 12.55.53.jpeg
 

DeletedUser6507

Guest
La inceput de carantina , in primavara , de plictiseala si din cauza carantinei am intrat pe lumea asta , acelasi grup acelasi alianta WILD FANGS , uni au raspuns apelului de a intra cu noi aici , alti din pacate nu au putut intra luand o mica pauza .
Nu am intrat sa castigam , am intrat de plictiseala , sa ne simtim bine intre prietenii.
Astazi dupa cateva lunii de munca , efort , rabdare , fake-uri , noptii nedormite , alianta a castigat dominatia .
Wild Fangs a trecut in palmarez a 5a lume castigata consecutiv.

Vreau sa va multumesc tuturor pntru efortul depus , noptile nedormite , si sacrificiul facut tuturor atat celor cu 100 orase si la fel de mult si celor care au avut dor 5 orase sau au jucat doar sageata .
E meritul vostru , aveti respectul meu deplin . Multumesc si colegilor care din pacate pe parcurs nu a mai putut continua din cauza proplemelor personale . Tot timpul veti avea un loc in Wild Fangs .
Multumesc ca mi-ati acceptat toanele si iesirile necontrolate de-a lungul acestor lunii, si a-ti avut rabdarea necesara .
Sper ca colegi ce au fost cu noi pentru prima data , v-ati simtit bine in alianta si poate ne veti urma si pe alte lumi de joc .
Sunteti minunati cu toti ! Jos palaria in fata voastra .

Felicitarii inca odata !!!!


Deasemeni multumesc si aliatilor Lorzii Marilor tot respectul fata de voi , sunteti oameni faini si de onoare !

Colegii de pe lumea asta , cei ce am ramas pana la final ... Dar nu suntem totii , unii din pacate nu au putut continua alaturi de noi sau nu au intrat de la inceput.

marselost;dashcosx; gumytza92;Ianira; teo12347;
luana4; xxNobody; Bunul17; desos; MASTERY;
ionelghita19; eraa1529; maximus cuceritorul;
FlyPenguin; oltcipy; DarkMagi;king bib;
snipergod; black moon;farmacistul;
amy7amy; Kroot; EmanuAbel;
london ivan; crystyanysys;
mironaclaudia; Dinastya; Xergio;
vicubirca; marinescu35;
NihilSineDeo; Draven;
Remus Matei;tituadrian19981;
Lakys2014; DevilBro; nykpa; Zorke;
coada de diavol; aragon45; *Hulise*; Qasky;
Bogdan.darabana; aximar; frana66;
AmNimerit; doroty;
mastercraft; alfa123; Tina13;
zbarlitu16; Goddes;
Despe; valy23yoo; Dr.X;
DunhillBlack69; Sealtiel; iepure76;
MamaIle; siluanis; super saianul;
nothinghere; S.R.I; aimerr; laucop98;
CelentanoLFB; Argon16; trolimo;
phoeniix; miki13; fantomad; Hefaistod;
grasu999; Cobra2018; dreed; Tuddyx; SickPuppies;
cinezul; velidona2016; nsmg44; Ancjen; Shobby.;
Beatrice01; Rosca 06; alexuts21; Ceferistul68;
Sorinursu08; dragosiuly; sveik; Boyme93; P0wer2008;
inceputnou2016; tania321; Marius zacfrent;
xbith; Negative King; Chrisfire; Ingerul Negru19;
alinliulea1; liut09; andrada00; Zeusyo;
Meda;ZYPYROS; madmerlin;


Multumesc enorm colegilor care s-au dat la o parte de pe dominatie lasand loc si altor colegi sa ia distinctia . Exemplu de alianta puternica pentru care nu conteaza distinctia cat bunul mers al aliantei . Respectele mele .
De asemeni multumesc si celorlalti colegii din conducerea aliantei sau care au ajutat alianta atunci cand eu nu am putut , sau am fost dormeza mai ales acum la final . In special lui @Lakys2014 !

Posibil ca noi Wild Fangs intram pe la sfarsitul lui noimbrie pe o alta lume de joc , am sa va caut eu pe fiecare in parte si discutam... desigur grupul wapp. ramane si discutam la fel ca si acum .
Asteptam "bombardierii" la sf. toamnei sa ne aratati ce puteti , noi Wild ne anuntam prezenta inca de acum.

Inca odata va multumesc si aveti grija de noi si ne auzim pe wapp.
Cu tot respectul Iuli (7bal) imi cer scuze ca scriu de pe contul asta , pe celalalt sunt blocat !!!!
Va pup si va iubesc !

Vezi atașament 3695
"Bombardierii sa vina cu 24 de academii si un v2 la trupe:)).
 
Ultima editare de un moderator:
Sus