Biluta si steagurile aLbE

DeletedUser16184

Guest
;)))))))Baaaaa i am dat filmuletul lui rageee si mi a aratat si el ce facee :))))
Juca septica cu mamica lui .
Binee bosss e un inceput :)) in curand iti faci si tu prieteni :)))


Ia mai ia o melodie :)))))
Iar mananci rahat aiurea?ti-am aratat ca sunt la poker baga-mi-as pula in morti tai de rupt,nici adevarul nu-l zici cacat cu ochii
 

DeletedUser16184

Guest
Sa-ti iau morti in pula de mincinos ordinar,d-aia ai atata nasul,arata in morti tai poza pe care ti-am dat-o sa vad daca ai curaj sa o pui sau bagi o alta poza
 

DeletedUser16785

Guest
Pune o tu noobete , cu "baieti tai " :))) .
Eu am vazut in poza o doamna si nu sunt inca asa de beat :))))))))))))


Ca te am blocat si ti am sters si nr bag pla :)))
Plus ies voiam sa iti mai trimit poze in seara asta :)))
Sa vezi ce pierzi cu fake urile vietii
 

DeletedUser16184

Guest
Nu o pun ma ca tu faci afirmati false=))))))) voiam sa vad daca ai sange in coaie sa zici adevarul=)))) cum am zis esti un bichon ce latra doar cand esti tinut in brate
 

DeletedUser16184

Guest
ma doare in pula de tine mincinosule :))))))))) cauti scuze :)))))))) rasa ma-tii de tigan borat,e a doua oara cand te-am prins cu minciuna :)))) pacat ca nu am inregistrat confele de pe skype cand ma sunai sa vorbim la telefon ca aratam ca la tine minciunile sunt nelimitate etc etc :))))))))) esti un 0 ma
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser16785

Guest
Coie daca nu jucai cu mami tau puneai poza dute n pla de panarama :)))))
Nu inteleg dc nu ai pus poza .


@saca baaa le ascult maine ca ma uit la film cu iubita acum :))))) Nothing to lose .
I am dat poza lui ragee sa vada si el ce inseamna sa stai cu persoana draga .
Poate asa isi face si el prietena si nu mai da fake uri pe aici :)))
Defapt ea se uita eu citesc /scriu pe aici :))))
 

DeletedUser16184

Guest
pentru ca ti-am dat-o tie si vreau sa o pui tu sa vad daca ai sange in coaie sa arati adevarul:)))))) cum mi-am dat mesaj acum 2-3 min,inseamna ca inca ai nr meu conversatia cu mine etc etc iar mai sus ziceai ca nu mai ai :)))))) a 3 a oara cand esti prins cu minciuna :)))
 

saca 24

Stie Tot
Coie daca nu jucai cu mami tau puneai poza dute n pla de panarama :)))))
Nu inteleg dc nu ai pus poza .


@saca baaa le ascult maine ca ma uit la film cu iubita acum :))))) Nothing to lose .
I am dat poza lui ragee sa vada si el ce inseamna sa stai cu persoana draga .
Poate asa isi face si el prietena si nu mai da fake uri pe aici :)))
Defapt ea se uita eu citesc /scriu pe aici :))))
Asa bila,traieste viata frumos,cu rost. ;)
Viata personala pe locul 1,jocul doar asa de distractie,pe plan secund. :)))

Asa ma uitam si eu cu fosta,la un film,pana a zburat si laptop si telefoane pe jos si ne-am uitat la...,,alt film". :)))

Citesc si eu pe aici,si raspund cat pot,ca am musafiri si nah,e urat sa stau cu capul in laptop sau in telefon,in loc sa socializez cu ei.
Baga muzica buna aici daca mai ai,ca eu nu ma supar.
 

DeletedUser16785

Guest
Asa si eu boss .
Jocul e pt ca imi permite programul , jobul .

Viata e prioritara intodeauna ca nu dorm in pac cu grepo si nici nu imi da de mancare .
 
Sus