Biluta si steagurile aLbE

DeletedUser16184

Guest
Ti se pare ca vreau sa fiu lider?=)))))) nu ma intereseaza sa fiu lider =)))))) imi place sa fiu simplu jucator :) ca jucator iti dau clasa slabane=))))
Bubosule?Good joke =))
 

saca 24

Stie Tot
Gretosul ala mai sus de tine
Aaa,m.am linistit.
Eu purtam o conversatie cu Tania,ca intre doi oameni maturi,și credeam că la mine te referi la faza cu anonimul :)))Zic in mintea mea :,,bah saca,cu ce naiba ai mai greșit?" :))))

Incepusem deja sa.mi ascut săbiile. :))))
Glumesc.
 

DeletedUser16785

Guest
Ast incerci de cativa ani ma tentativo.
Nu tu te cacai pe tine ca esti lider in Method in nu stiu cate postari la lumea Idalium , nu tu te laudai in nspe mii postari pe Paros ca esti lider Method si ca ai cuvant de zis in Sons ,
Nu tu scriai pe lumea asta in calitate de lider ca ne arati tu grepolis .
Nu tu te cacai la lumea Billys in n postari ca renunti acolo desi nu esti nu stiu cine in Sons dar o esti nevoit sa renunti acolo pentru ca ai o alianta de condus aici pe Apollonia.

Stiu imi dai clasa :))))) De aia te am tinut de ferma ma timp de 2 luni ??
:))))))))))))))Lol toate fermele si toti limbrici bubosi se cred jucatori ma :)))))))

Pleaca dreaq ma tentativooo ti-am spus ca tu nu esti jucator esti un pacalici ma :)))))
 

DeletedUser16974

Guest
Aaa,m.am linistit.
Eu purtam o conversatie cu Tania,ca intre doi oameni maturi,și credeam că la mine te referi la faza cu anonimul :)))Zic in mintea mea :,,bah saca,cu ce naiba ai mai greșit?" :))))

Incepusem deja sa.mi ascut săbiile. :))))
Glumesc.


Vezi șefule ca Tania ii a mea
 

saca 24

Stie Tot
:)))))

*Șăfule nu sefule.

Asa-mi mai zicea profesorul de fizica. :)))
Apropo de profesorul de fizica..

O punea pe-o colega sa zica un numar,iar aia tot timpul zicea 24.(eram al 24-lea la catalog)
Imi amintesc:
- ,,Bianca,zi un numar"
-,,24"
Si incepea profesorul uitandu-se prin catalog:,,N-o sa stie nici Pamantul,incotro va bate vantul.Numarul 24,saca treci la tabla.
Dupa 1 minut:,,Treci la loc,ai 2"

A avut colega-mea frigiderul plin, 4 ani de liceu ,din cauza asta.
 

DeletedUser6507

Guest
Pe lumea asta joci cu amatori 7bal;),viteza 3 asa ...sa prinzi si tu dormezele;),nu poti compara unde pe v4 abia bagai o nava,n-ai venit spre angels ci te-ai dus in nord;).nici decum sa dai bot in bot cu Angels ci la dormezele care au venit pe urma in Angels,cum au venit aia activi gata...v-ati blocat:).
 

DeletedUser16785

Guest
Cand intri pe o lume o duci la capat inviferent de setari ,aliante si mai stiu eu ce .
Nu iti cauti scuze .
Asa arati tarie de caracter . Si o lume cu viteza 3 eu zic ca e mai mult decat ok .
 

DeletedUser6507

Guest
Cand intri pe o lume o duci la capat inviferent de setari ,aliante si mai stiu eu ce .
Nu iti cauti scuze .
Asa arati tarie de caracter . Si o lume cu viteza 3 eu zic ca e mai mult decat ok .
esti prost?Am spus la inceput de srv ca ai intrat sa te bati cu amatori:))
 

DeletedUser16785

Guest
:)))) iti trimit pe wapp filmuletul :))) ha ha ha fraiere cum ma faci sa te deblochez :) ca mie lene sa incarc videul pe youtube si apoi sa il pun aici :))))

Plus nu vreau sa ma de a prietena afara din camera de hotel :)))))))))))) Daca intelegi ce vreau sa spun :)))) Trebuie sa fiu atent la ea coieee :))))))
 

DeletedUser16785

Guest
;)))))))Baaaaa i am dat filmuletul lui rageee si mi a aratat si el ce facee :))))
Juca septica cu mamica lui .
Binee bosss e un inceput :)) in curand iti faci si tu prieteni :)))


Ia mai ia o melodie :)))))
 
Sus