Avatar angels

  • Autor subiect DeletedUser9532
  • Data de început

DeletedUser9532

Guest
Dragi jucatori ,cautati o alianta in care sa jucati cu drag in noua lume pasnica? eu nu va propun marea cu sarea ca nu pot dar va promit ceia ce pot adica : ca daca veniti in alianta mea AVATAR ANGEL vom ajunge in topul celor mai bune aliante dar nu pot singur doar cu ajutorul vostru voi putea daca vreti sa va alaturati lasati un comentariu sau cind se va deschide lumea cautati alianta AVATAR ANGELS astept propuneri in ce directie ne ducem eu va propun sa alegem toti unde si in directie plecam, pe fromul aliantei vom avea tutoriale pt incepatori un from numai cu intrebari despre joc daca aveti si nu numai,nu prea multe aliante foloseste si chat-ul aliantei noi il vom folosi si multe alte surprize va astept cu propuneri si cu cine ni se alatura
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser9532

Guest
pentru cei ce vor sa vine in lumea pasnica sami dea mesaj pe privat in noua lume sau sa lasati aici si va dau eu invitatii
 

DeletedUser

Guest
dragi jucatori ,cautati o alianta in care sa jucati cu drag in noua lume pasnica? Eu nu va propun marea cu sarea ca nu pot dar va promit ceia ce pot adica : Ca daca veniti in alianta mea avatar angel vom ajunge in topul celor mai bune aliante dar nu pot singur doar cu ajutorul vostru voi putea daca vreti sa va alaturati lasati un comentariu sau cind se va deschide lumea cautati alianta avatar angels astept propuneri in ce directie ne ducem eu va propun sa alegem toti unde si in directie plecam, pe fromul aliantei vom avea tutoriale pt incepatori un from numai cu intrebari despre joc daca aveti si nu numai,nu prea multe aliante foloseste si chat-ul aliantei noi il vom folosi si multe alte surprize va astept cu propuneri si cu cine ni se alatura

omg!!!!!!:-&
 
Sus