Atacuri ,,nefericite''

  • Autor subiect DarkAngel 4ever
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Guest
Dacă aveţi rapoarte de atacuri mai puţin inspirate ( de genul atacuri cu transportoare şi trupe, neînsoţite de uşoare sau atacuri cu trupele de defense..etc..etc..), cine doreşte să le facă publice, aici, vă rog.

Subliniez din start că rostul acestei teme nu este acela de a ne amuza ci, dimpotrivă, de a încerca să arătăm celor mai neexperimentaţi, cum nu se face şi ce greşeli trebuie să evite.

Mulţam frumos. :)
 

DeletedUser4201

Guest
HAI SA PUN SI AICI. :) Totusi tin sa precizez ca acesta este un atac ASA NU, dar in cazul meu a fost mai complexa treaba. il atacasem... il lasasem gol... am mers la risc poate nu si mai face...si iata ce am patit... PS. sunt zgarcit nu dau argintul din pestera pt spy. pertotal ASA NU FACETI!!!: NU SE ATACA CU TRUPE DEFENSIVE. PT A CUNOASTE TRUPELE DUMNEAVOASTRA PUTETI INTRA AICI:

http://wiki.ro.grepolis.com/wiki/Unit%C4%83%C5%A3i

asanu.png




DAR AM SI VARIANTA ASA DA :) SIGUR sunt altii cu farmari mai frumoase, una chiar o stiu si eu, dar am zis sa punem sa se vada ca merge sa aduci resurse si din alte parti in afara de satele verzi de pe insula.

farmare2.png
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser4201

Guest
Mda se pare ca toti sunt experti in aces joc. Si oricum nu cred ca e vreun incepator sa citeasca forumul. Cel putin la concluzia asta am ajuns eu. Cei care se apuca de acest joc se cred prea buni in ale gamingurilor si trec direct la actiune. Nu citesc ei rubrica ajutor, esentiala dupa parerea mea pt incepatori, da forumul! Ce ne chinuim noi aici... Poti sa inchizi lejer rubrica nu o sa planga nimeni. :(
 

DeletedUser

Guest
Rubrica asta o sa fie potrivata peste cateva saptamani cand cei care joaca aici pentru prima data o sa atace jucatori mai experimentati si cand o sa fie deja pe harta orase de peste 10k care le poti farma o sa se vada si prazi de 9500-10k de fiecare resursa (cea mai mare care am vazut-o a fost de 28800(9600 de fiecare) ;) si cred ca asta este aproape de maximul care il poti obtine(cu conditia sa nu iti faci de toata populatia libera 800 de calareti si sa farmezi pe insula...asa se poate ajunge la peste 55k
 

DeletedUser4201

Guest
Da, sigur o sa fie prazi asa mari, dar rubrica asta vroia sa arate atacuri nereusite, nu prazi de 40 k. Deci cum spui tu, cand se hotarasc si cei care joaca pt prima data pe aceasta lume sa atace e buna rubrica sa invete sa nu faca greseli majore. Dar sa aiba ce vedea !!! Aia e nefericit CA MOMENTAN NU AU. Nu pot sa cred ca eu sunt sg care a vrut sa farmeze un oras pe care il golisem cu cai si pe care l-am nimerit activ si cu armata refacuta. (si mi-am spart arcasii :d). Mai degraba cred ca le e rusine sa puna asemenea atacuri "nefericite".
 

DeletedUser4449

Guest
Eu chiar intrasem aici sa mai invat ceva. :(
Nu-i asa ca toti care se apuca de jucat, nu citesc nimic si se cred experti.
 

DeletedUser

Guest
Eu chiar intrasem aici sa mai invat ceva. :(
Nu-i asa ca toti care se apuca de jucat, nu citesc nimic si se cred experti.
Nu neaparat,multi care se apuca nu se cred experti si iti dai seama dupa ce a scris daca sunt experti sau doar isi dau cu parerea-nimic rau in a-ti spune parerea dar daca nu esti sigur atunci spune "Parerea mea"
Si poti sa inveti-Cum nu se ataca(niciodata nu ataca cu aparare)-pare logic dar multi nu stiu inca ce inseamna aparare si ce e atac.
 

DeletedUser

Guest
30283303.png

frumos....
 
Ultima editare de un moderator:
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus