Asasinii Spartani 2022

Stil

Community Manager
Wiki_logo_assassins.png

O flotă masivă de nave romane este pe punctul de a acosta pe coasta imperiului tău! În timp ce soldații inamici planifică să marșăluiască prin orașele din Grecia, conducerea dumneavoastră este necesară. Dvs. și toți ceilalți jucători trebuie să îi uniți pe asasinii din Sparta pentru a opri invazia!

Începând cu data de 15 august, ora 10:00, sunteți chemat să vă apărați patria cu ajutorul asasinilor Spartani. Voi decideți viața și moartea: eliminați cavalerii, legionarii și galeriile, completaţi piesele echipamentelor, pe care le puteți pune împreună la colecții complete care deblochează recompense speciale și Tokeni de bătălie, monede valoroase ce pot fi utilizate în magazinul de evenimente. Alăturați-vă forțele cu alți jucători pentru a preveni invazia și pentru a debloca recompense puternice ale comunității, până când evenimentul se încheie la data de 04 septembrie, 23:59 CET.

Nu uitați, magazinul va fi deschis până pe 06 septembrie ,la ora 23:59 așa că asigurați-vă că vă veți consuma toate tokenurile de luptă înainte!


Bazându-ne pe ultima dată când am organizat acest eveniment, la începutul acestui an, am făcut câteva ajustări, pentru a încerca să abordăm o parte din feedback-ul primit din partea comunității.
  • Am făcut ajustări suplimentare obiectivelor comunității. Nu vrem să dezvăluim prea multe detalii, dar ar trebui să rezulte o experiență și mai bună pentru toată lumea.
  • Am adus câteva îmbunătățiri la recompensele armurii, sperăm că le-am făcut să merite puțin mai mult efortul.

Spuneți-ne, ce părere aveți despre acest nou eveniment, în acest topic de feedback dedicat.

Pentru mai multe informații, vă rugăm să verificați pagina de Wiki

Așteptăm cu nerăbdare să ne alăturam forțele. Ne vedem în joc!

Echipa Grepolis
 
Sus