Asa de proba

  • Autor subiect DeletedUser6277
  • Data de început

DeletedUser6277

Guest
Salutare , daca fac o alianta ,ma sustine careva ? B-):D

La ora 17:00 Marea 55
Alianta: Asa de proba
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
sunt trup si suflet pentru sustinere :)) stai si joaca pe gynthium ce-ti treebe tie revolta .|..
 

Missis Bella

Membru activ
Prezinta si tu avantaje, spune ca e asigurata coronita , ca sa vina jucatorii. Vreau sa joc asa vreo 2-3 luni, pe o lume cu revolta si chiar nu vad asa interes pentru lumea asta . Sa aleg si eu, o alianta buna.
 

DeletedUser6277

Guest
Sunt de moda veche .
:D
Nu ma baga in seama
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser7125

Guest
cum sa joci fara gold ?? asa se juca pe lambda ,alte vremuri ,alte timpuri , azi e pe bani .....
 

DeletedUser7125

Guest
la ce mare avantaj iti da ,e pacat sa joci fara gold , toate lucrurile evolueaza... e deja in strategia de joc .
 

DeletedUser8466

Guest
Daca nu ai langa tine minim 10 oameni cat de cat activi si sa stie cat si ce poti ,nu cred ca are rost sa incerci sa iti faci alianta.Hai ca primele zile cat tine protectia ,toate bune si frumoase pana te trezesti cu vreo 5 atacuri pe 5 orase diferite.SI apoi...intervin certurile (hai ca astea trec) dar vor aparea si....spionii.Si atunci chiar ca iti vine sa arunci PC.
 

DeletedUser

Guest
Dubala rezista e om cu experienta ! Multu experienta ! Sa-l vedeti cum joaca, rupe norii!
 

DeletedUser8466

Guest
foarte posibil
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser6277

Guest
Lasa ma sa ne atace lumea...si sa ne jucam noi in legea noastra asa fara gold si sa ne cucereasca care o vrea ..daca poate.
Pana acum tot se vorbea ca e prea mult gold ca nu mai au chef de jocul asta cu toti goldistii si ma rog .
Asa de proba o sa vad ce fac :D
Marea 55 merg

- - - Actualizat - - -

Tsukusi da ce mai face Baietelul ?:)))
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser6277

Guest
O salut :D
Creca mi-am dat seama care e scopul meu in societate =))
 

DeletedUser12202

Guest
Creca si eu m-am luminat :). Dragule,cand incepe lumea,cand intri,un script.Aici.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser12202

Guest
Ce galbeneala facui aici,nici cu ochelari nu ma descurc :)!
Pune link unde sa intram,cei care vor sa joace ca la inceputuri .Nu te grabi.Lume cu moral activ.Nu este cazul sa se intre instant,cum se deschide lumea.E ok.la 1-2 zile,parerea mea.Grupat in x zona.
 

DeletedUser15679

Guest
Ma bag si eu cu voi :))
Pacat de Grepolis, acum cativa ani era alt joc, fara atat de mult uz de gold, fara atatea relatii/pile/etc.
Ultima oara cand am jucat serios a fost pe lumea my, cu alt nickname... ce vremuri! Eram singur pe o mare cu 2 aliante inamice,practic le jucam in picioare :))
Sper sa am din nou parte de aceasta satisfactie si pe lumea aceasta noua. Sa lasi un link aici,dubala,sa fie mai usor sa ne inregistram.
Peace! :)
 
Sus