Armata distrusa !!

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Guest
Va salut am si eu o problema cu armata .
Am trimis-o la jefuit pe un oras al unui jucator si la raport (film) arata cum cei 22 de prastieri si 23 arcasi au murit si s-au batut cu "?" .
Asa imi arata ce e asta?Ce se mai poate face.
 

DeletedUser

Guest
Va salut am si eu o problema cu armata .
Am trimis-o la jefuit pe un oras al unui jucator si la raport (film) arata cum cei 22 de prastieri si 23 arcasi au murit si s-au batut cu "?" .
Asa imi arata ce e asta?Ce se mai poate face.

Cand iti mor toate trupele in atac,nu mai poti vedea trupele aparatorului.Nu este o eroare.
 

DeletedUser

Guest
Nu cred ca e corect sa se intample asa. Ar trebui sa arate batalia si rezultatul acesteia.
Trebuie sa stii cu cine te-ai luptat. Altfel cum vei putea sa stii cum sa iti optimizezi dimensiunea armatei? :(:(
 

DeletedUser

Guest
Pai tocmai aia arata. Cand in dreptul celui atacat apare semnul intrebarii inseamna ca trupele aparatoare au invins trupele trimise de tine in atac si cum nu mai are cine sa se intoarca de pe campul de batalie e normal sa nu poti afla informatii despre trupele celui atacat. In caz ca tu ataci si castigi batalia apar si trupele aparatorului distruse de tine.
In orice caz pentru alte informatii despre ce are un jucator in oras e indicat sa se foloseasca spionajul pentru a stii din timp cu ce trupe te poti confrunta si eventual pentru a testa rezultatul viitoarei lupte in simulator.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
Mersi

Nu am crezut ca are o asa armata la un punctaj asa de mic(700pc.)Dar cine stie va multumesc inca o data celor care au raspuns.
Bafta mai departe.
 

DeletedUser

Guest
In mod normal dupa lupta ar trebui sa avem un raport al acelei lupte. Sa putem vedea cine cu cine s-a confruntat, ce putere au avut fiecare din unitatile participante...s.a.
 

DeletedUser

Guest
eu cred ca dupa fiecare lupta ar trebui ca punctele noastra sa creasca

...................
 

DeletedUser

Guest
In mod normal dupa lupta ar trebui sa avem un raport al acelei lupte. Sa putem vedea cine cu cine s-a confruntat, ce putere au avut fiecare din unitatile participante...s.a.

citeste postarile anterioare si ai sa te lamuresti.
Daca nu exista supravietuitori ai luptei cine sa te anunte cu ce-au luptat? Fantomele lor?
Este un joc de strategie nu de high life.
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus