Am o problema!

  • Autor subiect DeletedUser14176
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser14176

Guest
Problema rezolvata solicit stergerea postului sau închiderea sa.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
username-ul nu este un criteriu pt a primi ban pe grepolis
sunt alte criterii prin care adminul poate acorda ban, gen acelasi ip folosit de aceste 3 conturi
daca te stii cu musca pe caciula ai face bine sa nu mai intri pe celelalte conturi sau sa le dai stergere
daca ce spui tu e adevarat si fiecare joaca de acasa de la el fii linistit ca nu va baneaza nimeni
 

DeletedUser14176

Guest
Problema s-a rezolvat,rog inchiderea sau stergerea subiectului.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser14176

Guest
Nu a fost cazul de multi cont...am specificat in primul raspuns ca cei doi au facut conturile la mine,automat ca si pe IP meu,plus ca am mai fost pe la unu si am intrat pe PC-ul sau.
Au fost cazuri in care am folosit acelasi IP,asta ca incheiere la acest subiect.
Cei doi au facut conturi noi,am avut grija ca fiecare sa foloseasca de data aceasta strict PC-ul propriu,pentru ca nu cumva Adminul sa creada ca suntem defapt acelasi utilizator datorita IP-ului ce in unele cazuri a fost identic la 2 dintre noi,poate chiar la toti,dar asta doar cand am fost unii pe la ceilalti.
Intr-un final problema s-a rezolvat de la sine.

- - - Actualizat - - -

Pare o poveste fara noima,dar astfel au stat lucrurile,daca as fi asteptat raspunsul celor 2 n-as mai fi postat asta.
De aici inainte vom incerca sa nu mai folosim aceleasi calculatoare,si nici nu vom utiliza reteaua WI-Fi a celuilalt,poate doar in unele cazuri.Pe deasupra nu vom mai utiliza nici nume asemanatoare.
Intr-un final totul s-a rezolvat si as dori inchiderea subiectului.
 

DeletedUser13532

Guest
o mica remarca asupra bunilor admini care se pare ca nu isi fac treaba indeajuns de bine ... ale321 a fost reclamat de 2 ori pentru nume de oras indecent , echipa grepolis a schimbat la vrajala numele in team grepo si totusi in continuare exista persiflare . oare mai exista bun simt ? sau doar interese de aliante ?

***************
 

Atașamente

  • Screenshot_8.jpg
    Screenshot_8.jpg
    21,4 KB · Vizualizări: 38
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser13231

Guest
o mica remarca asupra bunilor admini care se pare ca nu isi fac treaba indeajuns de bine ... ale321 a fost reclamat de 2 ori pentru nume de oras indecent , echipa grepolis a schimbat la vrajala numele in team grepo si totusi in continuare exista persiflare . oare mai exista bun simt ? sau doar interese de aliante ?

din experienta mea pe grepolis, admini isi fac treaba destul de bine

sincer de la prea multa grija fata de alti jucatori sa nu faci stafilococi in gat :p
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser13911

Guest
Ca sa fiu sincer aia 2 de sunt prieteni cu tine au creeat si creeeaza numai probleme ....nu rezolvari .hahahahah
 

DeletedUser

Guest
Normal ca sunt tovarasi cu mine. Eu nu tin prin preajma mea dobitoci,prosti ,inculti si mutalani.Am numai genii si capodopere ....hahaha.
Apoi daca stam sa gandim putin si sa analizam filozofic problema, omul ,cu toata natura lui divina a preferat CUNOASTEREA ,prin pacat. Numai cei ingusti la minte merg tot inainte prin viata ca gasca prin apa ,dupa principiul "cretin" : CREDE SI NU CERCETA.
In general toti prietenii mei cerceteaza pt ca nu cred si cand incep sapaturile,sar in sus cei care are mosia pe unde sapam noi....hahaha
 

DeletedUser13911

Guest
Normal ca sunt tovarasi cu mine. Eu nu tin prin preajma mea dobitoci,prosti ,inculti si mutalani.Am numai genii si capodopere ....hahaha.
Apoi daca stam sa gandim putin si sa analizam filozofic problema, omul ,cu toata natura lui divina a preferat CUNOASTEREA ,prin pacat. Numai cei ingusti la minte merg tot inainte prin viata ca gasca prin apa ,dupa principiul "cretin" : CREDE SI NU CERCETA.
In general toti prietenii mei cerceteaza pt ca nu cred si cand incep sapaturile,sar in sus cei care are mosia pe unde sapam noi....hahaha

Gicutza,nici filozofia nu mai salveaza Romania....
 

DeletedUser

Guest
De ce ? Unde-s doi puterea creste :)

Vorba asta este valabila la revolutii,la rascoale .la chestii din astea. Aici este valaiba vorba bunicului: UNDE-S 2 DEJA MIROASE A RAHAT . Asa ca eu de-asta stau mai mereu solitar . Eu doar cu negrii ma bag in combinatii .
Si ca sa exemplific si mai mult: SE NASC TRIBURI, ALIANTE SI ce-o mai fi prin vestul salbatic (vorbesc de Jocurile Foamei aka INNO), ai vazut tu pana acum vreo alianta sau vreun trib care sa reziste de la inceput pana la sfarsit cu mai mult de 1 stapan? Eu am vazut atatea triburi destramandu-se din cauza ca erau conduse de cel putin 2-3 indivizi.Indivizi care intre noi fie vorba : NU AU INTOTDEAUNA PERCEPTIILE IDENTICE ....hahaha
 

DeletedUser10596

Guest
AncaBoghian - de ce inchizi subiecte cum ai chef ?? stergi subiecte ca esti indispusa ??? Forumul este pentru a discuta nu pentru a "ingradi" niste idei ( pareri)

Sau faci parte din gloata rosie?? ( ai tai au fost activisti de partid????) atunci te inteleg D.soara
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus