Alta lume - stim deja finalul

  • Autor subiect DeletedUser13141
  • Data de început

DeletedUser13141

Guest
Cum asa ?:-&:-&:-&:-& .
Lumea chiar parea sa inceapa frumos .
Niste "old school" cu nume , niste nume chiar frumoase , de pe niste lumi frumoase .
Nu Lupi , nu Banderas , Tavi de vara , nimeni care sa castige lumea de la inceput .
Nume in Demos , nume in Pirates .
15 aliante Demos , 15 Pirates ( ca altii sa fim sinceri , au facut aliante sa le faca ) .
Visam la niste batai legendare Cioara contra Miadenisa , Mos Craciun contra Vezentan etc.
Cand colo , un mare FLEOSC .
M-am trezit ca e un mare pact si o mare prietenie , jucam toti Farmerama pe 2 amarati mici , Mia o sa aiba iar 1000 de orase , nu stiu care o sa iasa cel mai luptator pe o lume goala , o sa mearga de mana pana la minuni ...blea , ble , blea ...felicitari tuturor ca ati pierdut vremea degeaba .
Cate nume , zero cohones sa-si incerce puterile unii impotriva altora .
BLEAH :-s:-s
Alta piesa , aceleasi paiate .
Maine dau inceput nou si fac forum cand incepe lume noua :)
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser8998

Guest
smiley_emoticons_sleep.gif
smiley_emoticons_sleep.gif
smiley_emoticons_sleep.gif
smiley_emoticons_sleep.gif
smiley_emoticons_sleep.gif
smiley_emoticons_sleep.gif
smiley_emoticons_sleep.gif
smiley_emoticons_sleep.gif
smiley_emoticons_sleep.gif
 

DeletedUser

Guest
Eu si bataile legendare astea is vise, eu ma bat cu interne :D (vezentan s)
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
Mos Craciun imparte internele :))) deasta sunt eu campion la cucerit interne.
 

cioara

Membru
s-a facut acest pact,inainte sa se deschida lumea....zone diferite,zi de intrare pe sv diferita...
deci nu ne ramane decat sa respectam ceea ce conducerea a decis
 

DeletedUser12202

Guest
Cum asa ?:-&:-&:-&:-& .
Lumea chiar parea sa inceapa frumos .
Niste "old school" cu nume , niste nume chiar frumoase , de pe niste lumi frumoase .
Nu Lupi , nu Banderas , Tavi de vara , nimeni care sa castige lumea de la inceput .
Nume in Demos , nume in Pirates .
15 aliante Demos , 15 Pirates ( ca altii sa fim sinceri , au facut aliante sa le faca ) .
Visam la niste batai legendare Cioara contra Miadenisa , Mos Craciun contra Vezentan etc.
Cand colo , un mare FLEOSC .
M-am trezit ca e un mare pact si o mare prietenie , jucam toti Farmerama pe 2 amarati mici , Mia o sa aiba iar 1000 de orase , nu stiu care o sa iasa cel mai luptator pe o lume goala , o sa mearga de mana pana la minuni ...blea , ble , blea ...felicitari tuturor ca ati pierdut vremea degeaba .
Cate nume , zero cohones sa-si incerce puterile unii impotriva altora .
BLEAH :-s:-s
Alta piesa , aceleasi paiate .
Maine dau inceput nou si fac forum cand incepe lume noua :)

Corect !Ma asteptam la...altceva :).Ma intreb de ce joaca ?Sa-si etaleze contul ?Ma asteptam la altceva(mai ales cand mi s-a spus ca x alianta nu face pacte :)am si crezut,persoana onorabila interlocutorul),respectiva alianta are deja 3 academii si 2 pacte :).
Certitunea mea ???Grepo este o caricatura a ce a fost,la ce s-a vrut.Bagam bani,deci...trebuie sa fim cei mai buni.Jocul ???Da-l draq!fraierii ce cred ca inca pot sa joace ?da-i draq!eu refac in 5 min.trupele si le dau in cap !
E joc de razboi,totul e permis.Vizavi de cel mai bun ?Nu exista,exista cel mai ...potent,atat.
Sa ma ierte adevaratii jucatori de Grepo,dar cand ajungi(si pe lumea asta aici s-a ajuns)sa te prostituez din diferite motive...sa nu astepte sa fie apreciati ei,ca jucatori(oricat de buni au fost,poate mai sunt),portofelul,da :).
Dragilor,voi jucati,chiar jucati,sau joaca goldul ???Nu va inteleg (sunt mai...mai... :)).Unde este placerea jocului ???Ce jucati ?
Voi jucati ???

- - - Actualizat - - -

Pe scurt : Pirates + DK,Apocalyptica +Centurioni.Toti pe cei mici ca,de,ei sunt accesibili,nu joaca cu gold !Este o lume la superlativ !
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser11122

Guest
Chiar daca lumea se numeste "Delphi" nu ma asteptam la atatea oracole =))
 

DeletedUser13605

Guest
Dar alea doua blocuri antagoniste oare nu se bat intre ele ?
 

DeletedUser12202

Guest
Chiar daca lumea se numeste "Delphi" nu ma asteptam la atatea oracole =))
Daca oracolul era ...oracol,cati mai intrau :))))?

- - - Actualizat - - -

Dar alea doua blocuri antagoniste oare nu se bat intre ele ?
Se...bat la greu...mai mult pe umar :).Au piticaniile de care se ocupa,preponderent,cu ei cresc,doar sunt jucatori care se ...respecata :).
Da-o...,cine cu cine se bate ???In marea mea ignoranta am gandit :alianta 60 jucatoti,ok,perfect,comunicare,etc,etc,etc... Naiba s-a gandit ca lumea se imparte la doi :).
Si in ignoranta mea,ma gandesc cum vor impartii tortul(minunile) ???Frate,frate,dar....
Doamne,ce voi rade !!!
S-a facut ....zacusca Grepo,bataie de joc,nu joc,si sunt care se lauda ca sunt ...crema !
Respect fata de cei care joaca din placere,pt.care Grepo este ceea ce a fost,ce s-a vrut la inceputuri.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser13141

Guest
Auuuuu
S-a trezit spiritul de lupta in pirati si s-au hotarat sa rupa pactul
Asa parca mai vii de acasa
Sa vedem ce-o mai fi
 

DeletedUser12202

Guest
Dar alea doua blocuri antagoniste oare nu se bat intre ele ?

Ba da,se bat de le sar fulgii :))).Pe orasele celor mici :).Ca de,inca nu se cade sa se atace pe bune :) .
Si se rup,se refac se...reorganizeaza de te apuca ametu' !Unii azi erau adversari,peste cateva min.camarazi.Babilonul ar invata de aici :)))
 
Sus