ALIANTE LUME NOUA!

DeletedUser16184

Guest
esti tu sigur ca fake-urile nu au efect pe revolta?ohooo au:)))))) cand se opreste o alarma pe revolta incepe show-ul,minim 5 revolte incasate de acelas jucator :))))))
 

DeletedUser16300

Guest
Se vede din vorbele tale ca habar ai despre revolta, chiar te rog ia apucate si dai fake;))) sa vezi cate revolte bagi ))) imi place cum gandesti tineo tot asa ,vei ajunge in locul lui dancila:)))
 

DeletedUser16184

Guest
pai asta e adevarul pisatule :)))))))))))) eu nu joc revolta,nu mi-a placut niciodata :)))))))) dar fake-ul rezolva orice :))))))))) hai du-te inapoi la supt pula
 

DeletedUser16300

Guest
Dupa vocabularul tau se vede clar frustarile si chinurile ce leai avut in copilatie ,nu te condamn, am mai vazut pl tv copi maltratati de parinti , asta este dumnezeu a lasat pt toti , dar nu mai incerca sa arati in public durerea asta ce o porti in carca , fi barbat , hai searq frumoasa copilas prostut
 

DeletedUser16300

Guest
Da ma si tu un raspuns inteligent cv , ia arata tu acestor oameni ce citesc , ca te duce capul:))) hai ,hai stiu ca poti :)) treci de clasele 1-5
 

saca 24

Stie Tot
Vreau un raspuns inteligent
Fiindca-s aici,omniprezent
Va urmaresc,citesc,mereu atent
Zi si noapte,ca un dement

PS:
Nu ma bagati in seama.Continuati :))))
 

DeletedUser16300

Guest
:))))))))))))))) te mai tine lisa in lesa?
Ragee, daca as vrea sa ma sinucid, m-as arunca din varful ego-ului tau, pana la nivelul iq-ului tau!
Atunci, cand coeficientul tau de inteligenta va depasi pe cel al unui copil, acest forum va deveni un adevarat loc de intalnire al persoanelor erudite!
Dar cum acest lucru se va intampla in alt mileniu, ma astept mai repede la o invazie extraterestra, decat la aparitia celei mai mici urme de inteligenta, manifestata de acest mirobolant specimen, care poate fi folosit drept dovada ca evolutia unei specii nu este uniforma, la unii creierul fiind prezent sub forma de nanoparticule, adica a imposibil de depistat cu ochiul liber!
Dar mai dureros este ca unii simt nevoia sa se manifeste!
Sincer ma indoiesc ca vei pricepe macar un sfert din asta.. Ia spune @saca 24 mai vrei sa imi dea raspunsuri clasa 1-5:))
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser16184

Guest
Clar iar iti scrie profesoara textele=)))) ca tu esti un analfabet functional=)))
 

DeletedUser16300

Guest
Clar iar iti scrie profesoara textele=)))) ca tu esti un analfabet functional=)))
Nu stiu minte cata ai
Minte cu nerusinare;
Eu ma jur pe-al tau IQ
Ca ce faci nu stii!
Si ma jur pe parul tau
Ca ce faci, faci rau!
Ba mai mult, aceasta loaza,
Nu doar minte, plagiaza
Si, cu multa vanitate,
El se crede un Socrate!
Dupa ce ca esti un agramat
Sovai si nerusinat!
 

DeletedUser16184

Guest
:))))))))) ba daca erau textele tale te aplaudam pentru rima,dar cand stiu ca doar dai copy paste...
 

DeletedUser16300

Guest
:))))))))) ba daca erau textele tale te aplaudam pentru rima,dar cand stiu ca doar dai copy paste...
Da ai dreptate, ti-am urmat exemplul...Copiez cum ai fi copiat tu la bac, daca ai fi ajuns sa il dai! In schimb ai ales sa fi o copie palida a unui jucator de grepo, daca tot vorbim de copiat!
 

DeletedUser16184

Guest
vorbe prea adevarate...direct in corason m-au lovit :))))))))))
 

DeletedUser16300

Guest
vorbe prea adevarate...direct in corason m-au lovit :))))))))))
Te-ar fi lovit in creier, in cazul in care aveai, dar cum am spus si in alt post..e de marimea unei nanoparticule, deci chiar nu te puteam lovi in creier..esti naspa man, fi si tu putin mai inteligent, vrei sa continui? Sa te fac de ras?Sau arati ca ai si tu putin cap:)))
 

Alexanderu

Membru Nou
Gata LynNksefT sa inecat))))...eu nici nu te am atacat pe aceasta lume si tu te ai sinucis(((..esti un bou..si Lown D...doar sunteti unul si acelasi...pazea masea))am sus ca tu esti primul meu dusman..eu cu aliantele mele (pact intre jucatori)..dar ce e legat de tine fat-i stop accaunt si la Lown D..alianta Grep
 

Alexanderu

Membru Nou
Lynkseft era in Grepo Top ....Lown D inemiitorul la Ghost Squad II....de pe insula cu mine 2 au dat demisia..cu tot cu protectie de la ei..(nici nui atac..sunt jucatori..al 3 puneti beremi si 5000 fiindca o sa fiti farmat..toti din GHOST SQUARDII care sunt cei mei aproape va atac sa ajung la Lynkseft=LownD
 
Sus