Alianta Never Walk Alone

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Guest
Detalii alianta
Infiintata de:dannis si hekia la data pe 28.07.2010 la ora 21:25
Lumile pe care participa: Delta-Am aderat la Familia Dacii, Eta-aventura continua,kappa(alianta dizolvata), Lumea MY-un nou drum in istoria grepolis.
Pozitionare: S-V,


Conducere lumea delta: dannis,hekia,splder+un consiliu format din membrii de incredere
Continentele ocupate: K35,K36

(09.01.2011):
Clasament :10
Clasament(K35):1
(k36):1
Puncte de bătălie:12
Puncte de bătălie (ofensiv):10
Puncte de bătălie (defensiv): 9
Razboaie castigate:Wolfs Force
-Datorita faptului ca traim in Romania Tribul Never Walk Alone pe lumea delta a fuzionat cu Familia Dacii.Mai sus sunt prezentate realizarile aliantei.Totul se datoreaza in principal urmatorilor jucatori:
1 Splder
2 Yoggi
3 Darkelevra
4 Ensi
5 Equillibrium
6 Alexandru Al 3-lea
7 Atlantys
8 Andruca
Alianta continua pe lumea Eta(detalii mai jos).

Razboaie in desfasurare:-/-
Aliante:-tribul va prelua diplomatia Familie Dacii
PNA:-/-

Hall of fame:
1 gotti1985-contributia lui a fost una foarte importanta pentru trib, desi la inceput au fost cateva ciocniri el a ajuns in cele din urma un membru al acestei aliante moment in care a inceput sa recruteze membrii care s au dovedit a fii jucatori foarte buni si dornici sa ajute alianta sa creasca,datorita activitatii sale,din pacate una de scurta durata, alianta a castigat jucatori importanti care lupta pentru NWA si continua sa ajute la dezvoltarea ei
2 Airborne-a fost unul din primii jucatori ai aliantei desii incepator a ajutat la dezvoltarea aliantei,implicandu se atat cu participarea la atacuri si sprijinind colegii cat si participand in mod activ la discutiile de pe forumul aliantei,insa datorita problemelor din viata reala timpul sau pentru joc a devenit tot mai mic astfel a fost fortat sa renunte
3 Darkelevra-pacat ca timpul liber nu i a mai permis sa joace
4 hannibal85
5 Alexandru Al 3 lea
6 Ensi
7 Equillibrium
8 Sweetheart


Detalii lumea Eta:
Pozitionare alianta:S-V,k45,k46,44,35
Diplomatie : Aliati-Deathrow,Gladiatorii 65,-= K.G.B =- si academia lor,ITHACA,
PNA-Grepolis
Dusmani-DINASTIA TRACILOR
Razboaie purtate-Centurionii(eliminati),Arcania(eliminati),to die for DACORUM(eliminati),Legionarii(eliminati)
Conducere: Hekia,snake89,Scoty,madallin91
Statistici-01.08.2011:
Global:2
k45:1
k36:3
k46:3
k44:3
Pct de batalie:4
Pct de batalie(ofensiv):3
Pct de batalie(defensiv):11
Statistici jucatori in top 20 in lume:
Grepoo locul 2
madallin91 locul 17
image.php


Roz NWA
Verde Deathrow+academia lor
Portocaliu Gladiatorii 65+academia lor
Galben Academia NWA
Rosu Dinastia tracilor
Cyan -= K.G.B =-+academiile lor

Hall of Fame:
Arcymede-te au blestemat aia la care le ai luat orasele :))
Mario1989
Florynutz
Darkelevra
Atlantys
Splder
Daca nu am trecut pe cineva imi cer scz


Detalii lumea MY:
Pozitionare S-V
Diplomatie: Aliati:
PNA:
Dusmani
Conducere: Hekia,rayn95,kazuyoshyfunaki,grepoo
Statistici:(04.08.2011)
Global:locul 3
K45: locul 1

Detaliile privind diplomatia si o harta voi revenii cand aceasta va fi posibila.

am deschis acest subiect pentru ca nu am mai vazut prezentarea la vre o alianta pana acum sau macar istoria unei aliante prezentate pe scurt pe vre un forum de la grepolis(pe langa asta ma plictisesc foarte tare)
rugaminte nu inchideti acest subiect deoarece il voi actualiza o data la cel mult 2-3 saptamani
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
Ma copii daca nu stiti nu vorbiti.De la mine din alianta au renuntat la joc 15 jcuatori foarte buni pentru a se duce la mirajul kappa.
Problema cu NWA e ca am lipsit eu vre o 4 luni,timp in care din pacate sa pastrat pactul cu kgb in loc sa se rupa,timp in care sau adunat multe legume in alianta,insa acum am terminat de curatat alianta si o sa inceapa distractia pe eta.

Iar voi mai lasati invidia,eu cred ca stiu mult mai bine ca voi ce sa intamplat pe lumea aia,S-V lumii cel putin a fost dominat detasat de NWA.....
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus