Alianta Lupii Singuratici

  • Autor subiect DeletedUser15210
  • Data de început

DeletedUser15210

Guest
Domnule Igor, cum nu faceti vreo urare de bine acestei aliante, va rog sa nu mai spamati pe acest subiect !
Multumesc pentru intelegere !
 

DeletedUser13911

Guest
ma scuzi..muta tu posterea mea la politica si propaganda,te terciuiesc acolo,incepand din momentul asta.hahahahah
 

DeletedUser15210

Guest
Va rog sa va abtineti de la comentarii si glume (fara haz) care nu isi au rostul aici !
 

DeletedUser15210

Guest
Iar pentru dumneata, "hahaha" nu reprezinta o urmare a unei glume? Caci doar nu radeti, de nebun, nu?
 

DeletedUser13911

Guest
BA da,de nebun,nu m-ai spus aseara ca sunt un batranel screlozat,asta e ,ma conformez.Nu vreau sa-mi dezamagesc colegii de conversatie!
 

DeletedUser15210

Guest
Nu v-am facut batranel sclerozat, ci v-am intrebat daca sunteti un batranel sclerozat. V-as ruga sa sesizati diferenta dintre o propozitie enuntiativa si una interogativa !
 

DeletedUser13911

Guest
Te dai mare filozof si esti un sclerozat de batranel ce nu are ce face, nu?
Ba Limba,hai sa iti dau peste botic ca o meriti..uite, te bat cu armele tale sa nu spui ca lgor e magar.
Ai auzi de >Propozitii enuntiative interogative<,nu ai auzit mah..si ca sa nu spui ca nu ai invatat de la mine nimic,iti spun eu ca ceea ce ai scris tu acolo ,exact asta e.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser15210

Guest
Mistere. Mi-ai confirmat tu ceea ce am intrebat eu acolo. Nu te-am obligat sau ceva ca sa spui ca esti scleroza, da?
 

DeletedUser13911

Guest
Limba, nu mai folosi enuntiativa interogativa ,asa,din nimereala...irosesti cuvinte .O poti spune la modul direct,are acelasi inteles.Nu o mai da pe dupa gard cu mine, inca nu ti-ai sters casul de la contul gurii.Tu ai impresia ca intorci pagina fara sa ma prin cand treci de la nuvela la roman,bah..mare grija cu frigideru' pe scari..hahahah
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser15210

Guest
Parca se muta discutia la spam daca nu aveai ceva incurajator de zis pentru noua alianta !
 

DeletedUser12202

Guest
Mi-as dori,ca cei care pot,sa sterga tot spamul de la acest subiect.
Este vorba strict de infiintarea unei aliante.
Si cu toate ca voi atrage oprobiul publicului elevat care posteaza aici,imi voi permite sa spun,cu parere de rau,ca peste unii timpul a trecut degeaba.Nu ma asteptam ca unii sa nu aiba placere mai mare decat a provoca si dupa sa arunce cu vorbe.Sunt intelepti ?Sunt maturi ?Sunt invatati ?Din punctul meu de vedere,nana Floare de pe bancuta ei roasa de vreme de la poartita,este mai inteleapta decat ei.
Daca voi,persoane cu pretentii intelectuale si nu numai,provocati stiind reactia,asteptand-o pt.a putea riposta prompt si la obiect,in stil caracteristic, distrandu-va copios pe seama lui,ce sa astept de la el ?Comparandu-va,repetenti sunteti toti !
Toby,din clipa asta te rog sa nu mai postezi nimic,absolut nimic !
 

DeletedUser13911

Guest
Mai Nasira,lasa-l te rog...adica..na,cum sa spun,nu ma supar eu ca ma stropeste cu diferite adjective si te superi tu.Ne distram si noi un pic,nu ca l-as suferi pentru cea ce face si a facut in trecut,dar,din simpatie merge.
Stii cum faci tu,asta imi trage presu' de sub fund si tu imi spui sa am grija la ovare ca stau pe prispa rece....ah..pai e corect..?:*
 

DeletedUser12202

Guest
Dragule,m-ai blocat in comparatii !Cald,rece,cald ...(scuze esti o ea ?ele au ovare -sunt intelegatoare,stiu ce inseamna o comparatie tampita,hai ca trec cu vederea ,ma si distrez,sunt o persoana senzitiva,vizualizez si...tac-nu inseamna ca nu rad in hohote:))) ).
Dar e corect sa te distrezi doar tu ???Ma stii,imi iubesc copii si-i apar de toti,cat pot !V-ati cam luat-o in cap si nu-mi place.Tu te distrezi(distractie bolnava din punctul meu de vedere),unii pun la suflet,imi voi permite sa ma distrez si eu,chiar am nevoie.
Hai sa ne distram !De la egal la egal.Si mi se pare f.corect sa trag presul daca pot :).

- - - Actualizat - - -

Apropo detest acel...mai.Nu comentez mai mut vizvi de el,dar stiu ca intelegi dincolode cuvinte.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser12202

Guest
Mi-e drag cand sunt asa de bine-nteleasa,
mi-edrag cand lumea rade de ce spun :)
Oi fi eu clovn sau oarece... paiata,
dar,zeilor,cate paiate sunt pe drum !!!!


Igor,cu scuze de rigoare,
cuvintele acide as vrea sa le ignori.
Ma supar,stii,si stii si cat ma doare
cand de copii te iei,nu de seniori.
 
Sus