Alianta I.Academy

  • Autor subiect DeletedUser14520
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser14520

Guest
Incepand de astazi, alianta I.Academy este prezenta pe lumea Athens!

I.Academy este o academie si are ca obiectiv castigarea acestei lumi alaturi da castigatorii lumii CHI.

Recrutam orice jucator nou, care este dispus sa invete jocul.

Cu respect, Sorin.
 

DeletedUser

Guest
mah, tu esti cocostarc, sau cocostarca??? hahahahaha...bre ce, ai castigat lumea pe chi si te-ai transformat??? de ce ti-ai pus nume de puicuta??? mah, ori esti pe dos, ori o arzi dubios...mah, da fusta jos si ia-ti repede pantaloni, ca daca te simte careva ca te joci cu sexele ai dat de mama dreaq...hahahhaahahahaha
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser14520

Guest
Prietene, invata sa formulezi o propozitie. Se pare ca scoala a fost departe de tine si tu de ea. Incearca sa folosesti subiectul spam.
Rog un admin sa steaga postarea de mai sus pana se corecteaza greselile gramaticale. Multumesc.

P.S. Daca nu ai observat, m-am prezentat pentru a nu exista confuzii.
 

DeletedUser7210

Guest
Prietene, invata sa formulezi o propozitie. Se pare ca scoala a fost departe de tine si tu de ea. Incearca sa folosesti subiectul spam.
Rog un admin sa steaga postarea de mai sus pana se corecteaza greselile gramaticale. Multumesc.

P.S. Daca nu ai observat, m-am prezentat pentru a nu exista confuzii.

Mai bine ai observa regalumentul forumului:)
 

DeletedUser

Guest
Prietene, invata sa formulezi o propozitie. Se pare ca scoala a fost departe de tine si tu de ea. Incearca sa folosesti subiectul spam.
Rog un admin sa steaga postarea de mai sus pana se corecteaza greselile gramaticale. Multumesc.

P.S. Daca nu ai observat, m-am prezentat pentru a nu exista confuzii.
prietene, ce ai baut? mai corectule, ia zi-mi unde am gresit ca ma facui curios...nu stiu dar vreau sa invat, asta in prima instanta, apoi vezi ca esti cam greu de cap...asta asa ca idee...bafta cu alianta asta bengoasa...:D
 

DeletedUser14520

Guest
Nu am baut nimic, poate de aia
smiley_emoticons_auslachen2.gif

si nu e fusta e kilt
smiley_emoticons_seb_hut5.gif
smiley_emoticons_seb_hut5.gif
 

DeletedUser

Guest
Nu am baut nimic, poate de aia
smiley_emoticons_auslachen2.gif

si nu e fusta e kilt
smiley_emoticons_seb_hut5.gif
smiley_emoticons_seb_hut5.gif
asa mai merge...tre sa imi fac si eu rost de un kilt...si de un cimpoi...presimt ca am sa fiu invitat de onoare la inmormatarea lui banderica...am sa iubesc momentul in care ma aplec respectos pana la pamant sa salut lumea...nu zic, panorama o sa fie una bengoasa...hahahaha
 

DeletedUser14520

Guest
nu am jucat cu banderas, dar am auzit ca e periculos, mai ales ca acum are alianta cu fantomele
dar pana la urma care sunt frensd cei adevarati..ca am auzit ca astia real frends ar fi centurioni(nu am auzit de ei) :)
 

DeletedUser

Guest
nu am jucat cu banderas, dar am auzit ca e periculos, mai ales ca acum are alianta cu fantomele
dar pana la urma care sunt frensd cei adevarati..ca am auzit ca astia real frends ar fi centurioni(nu am auzit de ei) :)

e periculos pe dracu...e noob...sau varza...isi foloseste farmecele de hoata versata si aduna cetateni care il perie, sau ma rog, i-au creat un cult al personalitatii...deci totul e basm...adevaru zice ca atunci cand stranuti, Versace tresare...hahahahahah...lol
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser3337

Guest
bananeeeeeeeeeee
nu te lua de alianta mea :))
huaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
si stai linistit vin si eu acolo poate pic pe langa tine sa imi dai si mie resurse :))
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus