Alianta Brutal Attack M45

  • Autor subiect DeletedUser7039
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser7039

Guest
Alianta Brutal Attack M45 este o alianta de pe lumea ny, bazata pe respect si ajutor reciproc la nevoie.
Alianta are in jur de 32000 de puncte 27 membri(cresc in fiecare zi) si este pe locul 30 in clasament. Eu m-am gandit sa postez aici pentru ca poate va intereseaza.
Scrie si in profil dar zic si aici ca de la intrare se primesc drepturile de invitatie si mesaj global.Se poate face o cerere pe forumul aliantei pentru un drept anume si daca sunteti destul de vechi in alianta si ati fost loiali am sa observ eu si am sa va dau drepturi suplimentare.

Daca doriti invitatie ma puteti contacta in joc ma cheama s1Ck si trimiteti un mesaj si imi scrieti ca vreti in alianta iar eu va invit imediat ce vad mesajul.

Daca va este greu :) puteti lasa aici replay cu numele vostru in joc si va invit.

Am sa revin cu edituri la capitolul puncte si membri ca sa vedeti cum sta alianta pe moment

:pro::pro::pro::pro::pro::pro::pro::pro:
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
Cum sa copiezi numele adevaratei aliante?!

Plagiatori,cer schimbarea numelui!
 

DeletedUser

Guest
:)

.....................
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
Daca el vrea numele acesta la alianta,ce treaba ai tu cu el?
Este pe alta lume,daca era tot pe Epsilon putea fi considerat ''plagiat''.Poate el este un fan de-al lor si vrea sa duca numele mai departe!
P.S: Tu te bagi cam mult unde nu iti fierbe oala.
ESTI UN SPAMMER MARE!!

Asa,si te doare pe tine,ca ma bag eu?

"Cei slabi se ascund dupa un nume.Cei puternici si-l creeaza."

Cred ca na-i auzit asta niciodata pustiule.
Parerea mea,dute pe Grepolis,si stai cu ochii-n calculator,dar deja faceai asta,nu?
 

DeletedUser

Guest
..

..................
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
Nu mă doare,doar că ma plictisesc..
Ai dat căutare pe google la proverbul de mai sus,sau ai facut azi la Limba Romana?
Mă puştiulica.Nu ma iei tu pe mine aşa..
Asta nu e grepolis?Pe ce sunt,atunci?
Păcat ca nu eşti in zona mea,dar o sa te vizitez eu..Stai fara griji


Tu consideri tot ce ti-am scris,jigniri?
Imi dau seama,cat de tare poti fi....
Am dat cautare?Ma baiatule,daca te plictisesti,dute la un fotbal cu baietii,iesi cu o fata,dar nu 16/24 pe grepolis,clar?
Deabea astept sa-mi faci o vizita,zic eu,foarte scurta.
 

DeletedUser7039

Guest
SuFaRRR nu ma intereseaza ce spui tu.
Daca era pe epsilon avea dreptul sa faca asta.
Dar care este problema ta daca eu am vrut sa fie o alianta brutal attack in top si pe lumea asta.
La un momentat dat era brutal attack in top....dar a luat-o pe aratura.Eu incerc sa intru in top cu aceasta alianta.Nu stiu daca voi reusi dar incerc.
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus