Alianta Best God recruteaza

  • Autor subiect DeletedUser8114
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser8114

Guest
Alianta "Best God" recruteaza membri in marea 35, marea 36! :D

Pentru a fi acceptat in alianta trebuie sa aveti cel putin 750 puncte pe M-36, 1500 puncte pe M-35!
Pentru a primi invitatie contactatima pe mine, superalin98 !

Status actual al aliantei :

12 Ianuarie 2012

Numar membri: 43
Medie punctaj : 2030
Pozitie clasament aliante : 56
Pozitie clasament aliante pe marea 35: 9
Pozitie clasament aliante pe marea 36: 2
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
dragos27-scotty

aline sunt eu dragos27-scotty am ceva probleme , acum nu ma pot loga la joc dar speram sa-mi rezolve problema cat mai repede.daca intre timp se intampla ceva , vb aici pe forum ok :D
 

DeletedUser

Guest
spunei te rog lui 99razvan99 sa intre pe forum aici daca nu are cont sa-si faca unul e simplu de facut ca sa-i spun ceva te rog:D
 

DeletedUser

Guest
salut 99razvan99 uite cum sta treaba. contul meu e blocat momentan pentru cred 12 ore , am vb cu ei de fapt le-am lasat sms si adminilor din lumea noastra dar si celui care se ocupa de joc. l-au blocat pentru ca daca iti aduci aminte imi mai facusem un oras in alta mare dar nu stiam ca nu poti folosi acelasi cont , greseala mea , am intrat pe regulament si aveau dreptate.momentan e blocat nu poate sa ma atace nimeni sa mi-au zis ca am protectie dar rugamintea mea e ca pana la deblocarea contului meu sa ai grija de toti membri aliantei noastre si daca au probleme sa-i ajuti te rog cu ce au nevoie acum sarcinile iti revin pana la intoarcerea mea , am incredere in tine ca vei face tot pentru alianta si numai pentru ea de aceea am apelat la tine. te vad ca un jucator constiincios , un membru vechi al aliantei , dar si un om de incredere .ma bazez pe tine ok
 

DeletedUser

Guest
chiar acum are Johannes o problema exact cand nuti merge tie contu
 

DeletedUser

Guest
si as vrea sa stiu dc renunta ciherean sorin ca zice pe forum ca sti tu de ce......
 

DeletedUser

Guest
da cred ca stiu de ce vrea sa plece . avem in alianta oameni care sunt ahtiati dupa putere el e unul dintre ei dac are vreo problema spunei ca am zis eu ca poate sa faca ce vrea il cam banuesc de spionaj ca a venit de putin timp in alianta si vroia putere exact ca Johannes fiecare afirma in felul sau ca sunt jucatori cu experienta , dar zi tu poti sa numesti pe cineva la putere si nou in alianta dar nici nu il cunosti?

tu spunei sa ma astepte pana vin / trebuie sa-mi deblocheze contul dar nu pot sa-i cam fac nimic nu pot sa-l numesc in nici-o functie acum singurul jucator in care am baza esti tu din alianta si alin din best god , ii respect pe toti dar am o legatura mai apropiata cu tine am socializat mai mult noi 2 , ajutai pe toti pana vin , tine legatura cu ei si ascultale rugamintile .ne mai auzim aici pana atunci, daca e vreo problema anunta-ma , iti stau la dispozitie .
 

DeletedUser8114

Guest
ma intrebam eu dece exista dragos27-scotty si dragos27-scotty2 in alianta
 

DeletedUser

Guest
dragos27-scotty este contul de prima data , contul sa-i spunem original cu care m-am inscris dupa care mi-am facut un alt oras dragos-scotty2
 

DeletedUser8114

Guest
ok, si vezi sa incerci sa vii cat mai repede ca vad ca la tine in alianta e cam complicat, si apropo felicitari acum ai vreo 42 de membrii si ai ajuns pe locul 60 in top, inca putin si ajungi la 80000 de pct, si incearca sa vorbesti cu sylen7 si alex.54 ca mie numi raspund, vreau sa aflu ce sa intamplat cu the skorpion ca e totu cam ciudat o sa vezi in mesaje sidespre army of god academy 3
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus