Alianta-A.C.A.B(All Cops Are Bastards)

DeletedUser

Guest
Am facut o noua alianta se numeste All Cops Are Bastards.Cine este interesat sa intre,poate sa ma contacteze
Conditii:
- sa fii activ
- sa ajuti la nevoie si vei fi ajutat
- sa partici la actiuni.
VETI MAI AUZI DE NOI!
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser10249

Guest
Am vrut sa intru in alianta ta. Cred ca ma incadrez la conditiile tale. Nu reusesc sa o gasesc :(
Cum facem?
 

DeletedUser

Guest
Buna seara. Nu poti face alianta cu numele A.C.A.B. sau All Cops Are Bastards, a fost o alianta cu numele asta, creata de mine.
Imi pare rau, dar a fost ideea mea si nu mi se pare normal ca altcineva sa se foloseasca de nume.
O seara placuta.
 

DeletedUser10249

Guest
Buna seara. Nu poti face alianta cu numele A.C.A.B. sau All Cops Are Bastards, a fost o alianta cu numele asta, creata de mine.
Imi pare rau, dar a fost ideea mea si nu mi se pare normal ca altcineva sa se foloseasca de nume.
O seara placuta.

Poti sta linistit din punctul asta de vedere, a fost o alianta care a rezistat 3 zile. Sigur, ceva ma face sa ma indoiesc ca tu ai inregistrat numele asta la OSIM, deci oricine poate sa faca o alianta cu numele asta. O alta varianta ar fi fost sa faci din alianta creata de tine un nume cunoscut de toti jucatori seriosi de grepo in Romania, ceea ce iarasi ma indoiesc ca s-a intamplat. Asa ca , maine daca vrea cineva sa faca o alta alianta cu numele asta, doar ca sa-ti faca in ciuda, nimeni nu o sa ii poata face nimic.

As mai avea ceva de spus despre nick-ul tau, dar ma abtin.
 

DeletedUser

Guest
Nu te abtine, e o tara libera. Ce te deranjeaza la nick-ul meu ?
 

DeletedUser2039

Guest
cum antisteaua ? intri cu petarde ascunse in buzunar la meci ?
 

DeletedUser

Guest
Nu prea mai cred.....mai degraba intra cu petardele la beci.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser8998

Guest
Tot stau si ma gandesc cateodata asa de plictiseala
Jocul se petrece in Grecia Antica,nu?
Intrebarea ar fi de unde imaginatia asta cu `All Cops `` snipere/nave spatiale etc
........)))))))))))))))))))))
 

DeletedUser8998

Guest
Nici nu ma intereseaza
Daca citesti atent si foarte atent nu ma refeream la numele nickului tau,PHC se poate citi in multe moduri
Oricum iti doresc bafta cu politisti tai si sniperele tale
O zi faina
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser10249

Guest
Nu te abtine, e o tara libera. Ce te deranjeaza la nick-ul meu ?

Prietene, e dreptul tau sa tii cu ce echipa vrei. Si daca aveai nick-ul UltrasPCH, nu ma deranja deloc.
Dar cat de ranchiunos sa fii, incat sa scrii si AntiSteaua??? Asa tare sa te deranjeze ca echipa ta e slaba, incat sa ii urasti pe aia buni? Fanii astia a lui Dinamo sunt cei mai invidiosi de pe planeta asta, jur. Inca nu am intalnit unul care sa vorbeasca despre echipa lor favorita. Toti numai de Steaua, Rapid, CFR, etc.
Si eu sunt fan al unei echipe, si din pacate nu a mai luat titlul de vreo 10ani. Asta nu inseamna ca ii urasc pe aia care l-au luat, numai pentru ca echipa cu care simpatizez eu a avut un management prost...

Maturizeaza-te, si vezi-ti de ograda ta, nu trebuie sa te frece grija ce a facut vecinul...
 

DeletedUser6873

Guest
Nu cred ca stii ce inseamna PCH. Asa ca nu vorbii !


PCH = Peluza Catalin Haldan , daca gresesc , corecteaza-ma.


Nici nu ma intereseaza
Daca citesti atent si foarte atent nu ma refeream la numele nickului tau,PHC se poate citi in multe moduri
Oricum iti doresc bafta cu politisti tai si sniperele tale
O zi faina

245.gif
245.gif
245.gif
245.gif
 

DeletedUser2039

Guest
Nu conduceai tu atelajul care a sfidat legea gravitatiei ?
 
Sus