Alianțe Bengoase / Jucatori bengosi

  • Autor subiect DeletedUser16759
  • Data de început

DeletedUser16974

Guest
28 se anisori am.de ce te miri? :)))))))))
Paream mai batran,este? :))))
Batranu' sacalete e doar o ,,alintatura".Pe Corinth m.am ales cu porecla asta ;)))))


Credeam ca ai vreo 5-60 ...:))))) cred ca trebuie sa te învăț eu cum să devii bombardier:))) e mai greu ti-am spus ai nevoie de talent si de înzestrare de la iisus:)))) altfel nu facem nimic. Ajungi ca paturile țăran obosit:)))))
 

saca 24

Stie Tot
Bine maestre, asa te vreau:))
Bombardierul sef,am nevoie de ajutor.Mi-am pus pe cap mare belea,o persoana care se tine scai de mine,ma urmareste,ma tortureaza..
Mai exact o moldoveanca ,,dracoasa" si focoasa :))))
Dar e prea mult pentru mine,nu mai fac fata :))) Am nevoie de sfatul unui bombardier,sa stiu cum sa abordez situatia;)
 
Ultima editare:

saca 24

Stie Tot
E liniste pe tot forumul.
Baietii se pregatesc sa se duca cu plugusorul maine.Fac repetitii :)))))
 
Ultima editare:

Missis Bella

Membru activ
Sa fiti iubiti. Sa aveti parte de sanatate, fericire si belsug in anul care vine . Sa castigati premiul cel mare la loto ... toate cele bune , va doresc .
La multi ani!
 

DeletedUser12202

Guest
O lume de mucava,cu aliantete,lideri si jucatori de mucava-dar cu pretentii de super jucatori !LOL! .Atat.Parerea mea.Ne spargem in figuri si...ne dam....mari,cu stergere.Cand vulpea nu ajunge la struguri spune ca sunt...acri.Bataille de jeux ,cum spun prietenii nostri francezi :).Jucatori ???Aliante ???Nu.Niste...nimeni,indiferent ce au in spate,ce nik au,ce...istorii,,niste nimeni care au distrus o lume pe care unii mai si...jucau.
Nu se mai mai joaca Grepo,adevaratul Grepo,nu mai sunt adevaratele aliante create la inceputuri pe Grepo,nu mai sunt adevartii jucatori de Grepo.Ce draq jucati ?De ce mai jucati ?
Cititi dincolo de cuvinte.
 

DeletedUser12202

Guest
Prost este cel care mai joca,care crede ca inca poate juca pe bune.Spor dragilor.
 

Missis Bella

Membru activ
Personal stergerea mi se pare o varianta buna, stergerea contului, parasirea jocului ori cedarea oraselor e libera alegere a jucatorului. E democratie, macar pe joc sa ne facem de capul nostru.
 
Sus