Alianțe Bengoase / Jucatori bengosi

  • Autor subiect DeletedUser16759
  • Data de început

saca 24

Stie Tot
Tu bătrân da eu bombardierrrrrrrr:))))
Pai e la moda sa fii bombardier :))))
Ai masina?benve? :)))
Mana dreapta pe volan,stanga pe geam,manelele la maxim,glezne goale,picioare epilate,contur la barba,si camasa roz stramta cu gulerul ridicat.
Daca n.ai toate astea,nu poti fi bombardier adevarat ;) :))))))
 
Ultima editare:

saca 24

Stie Tot
:))))) si neaparat sa spargi seminte cand cobori din masina si admiri caprioarele. ;)
Si atentie la limbaj,tre' sa fie unul tipic bombardierieresc ;) :))))
Tre sa impui respect,sa stie lumea cine.i bossu' adevarat.: )))))
 
Ultima editare:

Missis Bella

Membru activ
Recunosc ca sunt o lasă (fricoasă), m-am cam lenevit in ce priveste grepolis, stii cum se spune , fuga e rusinoasa dar sanatoasa. Decat sa ma trezeasca vreunul noaptea cu atacuri, prefer sa las orasele si sa-mi alint sotul, sau sa ma las alintata.
Nu stiu ce sa zic, nu cred ca ai sa gasesti 10 jucatori din elita veche. Sau poate se va deschide un server special pentru noi doi.

Mr. Jack mai este admin pe joc?
 

saca 24

Stie Tot
Eu m-am nascut cu lenea-n sange :)) Doar 10 % pot sa mai dau pe jocul asta :) Deci o sa jucam lejer,fie ca pierdem orase.Putem juca fara alarma,n-am nicio problema cu asta.
Mai stiu eu cativa din elita veche(si nu numai) care joaca solitari pe diverse servere.. Deci se gasesc jucatori care sa activeze de placere,fara batai de cap si alarme.
Eu las usa deschisa,si daca te tenteaza sa ne facem de cap pe urmatorul server,dai un semn ;)

Mr. Jack?Mi se pare ca nu mai este.Parca l-am vazut jucand prin wild daca nu ma insel.

Ps:suna bine partea cu serverul ala special :D :))))
Pun o vorba buna la nenea Still?
 

saca 24

Stie Tot
:)))))
Bune setari,bune..
Tre' sa recunosc ca ai idei bune
Sunt destule perechi pe grepo care ar putea intra pe un astfel de server :)))))

Ps:Tu cu ce partener intri?
 

Missis Bella

Membru activ
Totul se invata ....

Pana se deschide un nou server , sper sa gasesti cu cine sa joci . Esti tanar , ai nevoie de persoane tinere langa tine .

Timpul meu a trecut. Ma bucur ca m-ai gasesc timp sa mai postez pe forum si va gasesc si pe voi pe aici.

Pupici !
 

saca 24

Stie Tot
Oferte am,dar nu am timp sa joc pe bune.
Tocmai de asta nu intru in nicio alianta,ca sa nu incurc si sa le stric jocul.

Pe mine ma mai gasesti pe aici,pe forum, pana la sfarsitul anului.Apoi imi iau jucariile si ma retrag.
Las bombardierii la carma ;)
 

DeletedUser16974

Guest
Toată viața mea am fost bombardier si voi fii:))) e greu sa fi bombardier
. In primul rand iti trebuie talent trebuie sa fi născut pentru asa ceva:)))
 

saca 24

Stie Tot
Talent,valoare,jmecherie.. uiti unele lucruri importante.
Pff..pana la sfarsit de an,cand ies la pensie,tre' sa te mai invat unele lucruri.
Apoi urmeaza examenul scris de barosaneala,si proba practica.
Acolo sa vad cum te descurci :)))
 

DeletedUser16974

Guest
Ai fost si tu bombardier cu 320 cu cămașa cu seminte Cu tot tacâmul?:)))
 

saca 24

Stie Tot
Cand eram mai tinerel,in floarea varstei,eram :)))))Acum la 28 de ani,la batranete,am lasat.o mai moale cu bombardareala ;))))
Acum sunt un fel de instructor,predau cursuri,educ si ,,construiesc" noi generatii de bombardieri :)))))
De la tine am pretentii,tu tre' sa fii numarul 1 si sa fii SEF de promotie ;)
 

DeletedUser6507

Guest
Cand eram mai tinerel,in floarea varstei,eram :)))))Acum la 28 de ani,la batranete,am lasat.o mai moale cu bombardareala ;))))
Acum sunt un fel de instructor,predau cursuri,educ si ,,construiesc" noi generatii de bombardieri :)))))
De la tine am pretentii,tu tre' sa fii numarul 1 si sa fii SEF de promotie ;)
Ai de plm;))
 
Sus