Alianțe Bengoase / Jucatori bengosi

  • Autor subiect DeletedUser16759
  • Data de început

DeletedUser12202

Guest
Multumesc !Tardiv am vazut postarea.Ce aiurita si eu !Intreb si intru in silentio stampa :(((.
Te rog sa ma scuzi.
 

saca 24

Stie Tot
Scuze, nu am observat postarea ta . Noi am mai discutat mai demult dar sigur ai uitat . Nu joc fac doar prezenta pe lumea Paros, tinand cont ca e o lume aniversara. Vremea jucatorilor old a apus. E timpul jucatorilor tineri si a unor noi strategii de joc..
Sa fiti iubiti cu totii!
Hmm.. Asa batrani suntem, de la primul click pe grepolis?:(
 

DeletedUser12202

Guest
Dragilor,mai bantuiti pe aici,Virusul Grepo ramane ...Nu inteleg de ce old-ul nu poate da o lectie young-ului .De ce nu-l poate creste drept !O lectie in sensul de a-i invata ce a fost Grepo,cum s-a jucat Grepo,ce insemana Grepo(la origini).
Grepo(initial,din pct.meu de vedere )-comunicare,unitate,implicare,caracter.respect,coloana vertebrala.
 

saca 24

Stie Tot
Eu am ceva vechime pe grepolis.Sigur o sa am pensie frumusica.
Adaugam si spor de stres,spor de nopti pierdute..
Ehee,o s.o duc bine la batranete cu pensia pe care.o s.o am. :))))
 

saca 24

Stie Tot
Stii vorba aia de cocalari,,te fac o tura prin oras, papuse?" :))) :)))
Ehh,eu o modific putin si zic asa ,,Te fac o tura pe un server,missis?"
Vad ca n-ai renuntat la ideea de A.O.N,exact cum ai zis :)

Si da,se poate spune ca grepo e un handicap pentru unii.In special generatia noua de viteji ;)
 

saca 24

Stie Tot
Nope,nu esti ;)
Nici pe grepo,nici ca varsta :))))

Doar unu-i batranu' sacalete(de care n.a auzit nimeni). :D
 

Missis Bella

Membru activ
Stii vorba aia de cocalari,,te fac o tura prin oras, papuse?" :))) :)))
Ehh,eu o modific putin si zic asa ,,Te fac o tura pe un server,missis?"
Vad ca n-ai renuntat la ideea de A.O.N,exact cum ai zis :)

Si da,se poate spune ca grepo e un handicap pentru unii.In special generatia noua de viteji ;)
Nu e nevoie sa mergem pe server, recunosc din start ca nu ma ridic la nivelul tau in ce priveste grepolis, ma dau batuta inainte de a incepe. Iti pot da si o coronita virtuala drept premiu.
A.O.N pe lumea Paros - e pentru serverul aniversar, o amintire a ceea ce a fost alianta, a jucatorilor care si-au adus contributia la joc si a principilor care au stat la baza aliantei (.Un principiu :Sa-ti placa fetele grase si frumoase si berea rece.).
Ar fi fost frumos sa fi vazut pe server aniversar, numele fiecarei aliante care a jucat de-a lungul anilor.

Sa fiti iubiti!
.
 

saca 24

Stie Tot
Nu e nevoie sa mergem pe server, recunosc din start ca nu ma ridic la nivelul tau in ce priveste grepolis, ma dau batuta inainte de a incepe. Iti pot da si o coronita virtuala drept premiu.
A.O.N pe lumea Paros - e pentru serverul aniversar, o amintire a ceea ce a fost alianta, a jucatorilor care si-au adus contributia la joc si a principilor care au stat la baza aliantei (.Un principiu :Sa-ti placa fetele grase si frumoase si berea rece.).
Ar fi fost frumos sa fi vazut pe server aniversar, numele fiecarei aliante care a jucat de-a lungul anilor.

Sa fiti iubiti!
.
Nu e nevoie de coronite virtuale.Nu am jucat pentru coronite :)
Toti sunt peste nivelul meu ca jucator,eu reprezint ultima speta de jucator :)))))O recunosc.
Hai pe un server viitor,formula de 2,ca pe serverul ala ;) Stii tu ce zic.
Fara hiperactivitati,no stress.
Luam cateva insule si ne distram. ;)
Daca vrei,extindem formula de la 2,la 10 jucatori.Doar intre amici,jucam undercover.
 
Sus