Alianțe Bengoase / Jucatori bengosi

  • Autor subiect DeletedUser16759
  • Data de început

nicol 10

Stie Tot
citeam setarile si nu-mi venea a crede.. :D a venit Mos Craciun la voi
Setări de joc:

Viteza de joc: 6
Viteza unităților: 6
Viteza negustorilor: 3
Protecția jucatorilor după intrarea pe lumea de joc: 5 zile
Limita alianței: 40 de membri
Moral: Inactv
Endgame: Minunile Lumii
Sistem VECHI de cucerire (fara Revolta)
Zei 6 (Zeus, Poseidon, Hera, Athena, Hades, Artemis)
Bonus de noapte: 23:00 - 07:00
Cumpără instant: Da
Comerțul cu monede: NU
Timpul de infiintare a orasului: 12 ore
 

nicol 10

Stie Tot
nu pot trece peste partea aia: moral Inactiv o_O pana la urma este o chestie de bun simt, nu poti da in cap unuia mult mai mic decat tine
 

DeletedUser6507

Guest
nu pot trece peste partea aia: moral Inactiv o_O pana la urma este o chestie de bun simt, nu poti da in cap unuia mult mai mic decat tine
Io-s micut... toata lumea imi da in cap... mie si lui micutul Ionut...vai de noi...
 

saca 24

Stie Tot
eu zic ca pe lumea Paros sa intram fiecare jucator in parte,cu alianta proprie.
fiecare jucator cu alianta sa,fiind singurul membru :D :)))))
adunam vreo 500 de aliante in total
sa vedeti atunci pacte intre jucatori si scandaluri.exact ce trebuie.... :))))))
scandaaaaaaal

da chiar,ce aliante se anunta aici?
 
Ultima editare:

saca 24

Stie Tot
nicol,tre sa avem o discutie serioasa ca intre asistent-profesoara.sa-ti explic eu cum sta treaba cu datul in cei mici,si sa-ti schimbi perceptia :D
:))))
ps :dam fara milaaaaa
 

nicol 10

Stie Tot
dar un jucat mic, ar fi racolat de o alianta mare si ar fi facut sageata vs adversari
asta este partea a doua, de unde sa stie cei de la INNO ca se vor gasi fel si fel de solutii care de care mai parsive si folosite impotriva adversarului? cred ca in timp se va updata si aceasta mica scapare :) eu votez pentru pastrarea moralului, in anumite conditii poftim
 

nicol 10

Stie Tot
eu am alta durere acum, odata activata vacanta tare mult mi-ar place ca absolut orice activitate a contului sa inghete, inclusiv serviciile sfetnicilor, de ce ei continua sa activeze?
 

DeletedUser13143

Guest
Pot găsi soluții și să păstreze moralul dar îi doare in cur de noi, goldul să curgă . Poți să ai moral dacă ai un oraș dar moralul să crească cu fiecare oraș cucerit chiar dacă îl cedezi după . Așa că dacă vrei să îl faci săgeată după ce cucerește 4/5 orașe moralul lui sa fie că a unui jucător de 50/60k.
 

Missis Bella

Membru activ
Ma ofer pentru inspectie
eu zic ca pe lumea Paros sa intram fiecare jucator in parte,cu alianta proprie.
fiecare jucator cu alianta sa,fiind singurul membru :D :)))))
adunam vreo 500 de aliante in total
sa vedeti atunci pacte intre jucatori si scandaluri.exact ce trebuie.... :))))))
scandaaaaaaal

da chiar,ce aliante se anunta aici?

Sunt de acord , un jucator(o jucatoare)/o alianta . Voi intra pentru inspectie sau suport moral in caz ca are nevoie careva . Sper ca marea 0 sa fie libera ptr mine si cei cuceriti .
 

saca 24

Stie Tot
Ma ofer pentru inspectie


Sunt de acord , un jucator(o jucatoare)/o alianta . Voi intra pentru inspectie sau suport moral in caz ca are nevoie careva . Sper ca marea 0 sa fie libera ptr mine si cei cuceriti .
O sa intru si eu,unic membru al aliantei mele :)))
Eu centrez,eu dau cu capul.
Cum ar fi cu 500 de aliante,fiecare avand doar 1 membru? :))))))
 

DeletedUser12202

Guest
Sunt...prost sau...prost.Ce lume este aici ???Despre ce se vorbeste in propozitie ???
 
Sus