Algoritm lupta

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Guest
As dori sa aflu algoritmul dupa care se desfasoara luptele. Nu am gasit o informatie pe nicaieri.
 

DeletedUser

Guest
pai simulatorul nu ma ajuta. as dorii sa aflu sistemul dupa care se desfasoara o lupta. ordinea in care intra in lupta etc etc
mai exact cum se confrunta tipurile de unitati , adica ordinea in care se confrunta. ce ramine cu cine intra apoi in lupta ...intelegi cam ce vreau?
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
nu stiu daca vei primi raspuns la asa intrebare...daca afli algoritmul ai putea calcula linistit daca pierzi sau castigi si jocul nu ar fi decat matematica.....factorul risc si surpriza nu ar mai aparea.
 

DeletedUser

Guest
nu stiu daca vei primi raspuns la asa intrebare...daca afli algoritmul ai putea calcula linistit daca pierzi sau castigi si jocul nu ar fi decat matematica.....factorul risc si surpriza nu ar mai aparea.

Nu chiar, simulatorul iti face asta foarte bine, chiar daca ai afla care e algoritmul, tot trebuie sa stii ce trupe are adversarul si daca vrei sa vezi daca castigi sau nu, pentru asta folosesti simulatorul fiind usor si simplu de folosit.

Banuiesc ca el vrea sa stie modul cum se bat trupele, care cu care, sa vada ce fel de trupe ar trebui sa recruteze mai mult,
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus