Alarmă aplicație telefon

  • Autor subiect DeletedUser15889
  • Data de început

DeletedUser15889

Guest
Salutare tuturor. Știe careva daca exista vreo posibilitate sa îmi modific soneria alarmei pentru telefon? Indiferent ce sonerie îmi pun pentru toate aplicațiile, ceea de la Grepolis sună tot ca soneria prestabilită din fabrica pentru telefon. Este destul de deranjant, aplicația poate suna non-stop toată noaptea ca tot nu o aud. Vreau sa specific din start că știu de metoda cu PC-ul și GRCRTools, însă nu îmi permit să las pc-ul non-stop deschis, mă mai gandesc și la bani. Nu comentați aiurea va rog.
 

Gymus

Membru activ
Nu mai merge... grepolisul are alarma s-a propie.. daca dai la optiunile la tefeon ai sa vezi ca poti schimb notificarea la orice aplicatie.. dar la grepolis nu-ti apare setarea aceea... a fost o perioada cand a mers schimbata.
 

DeletedUser15889

Guest
Gymus are dreptate, înainte stiam că merge sa schimbi, acum are alarma proprie, adică în cazul meu îmi sună soneria prestabilită din fabrica pentru notificări pe telefon. Și asta doar pe Grepolis. Și acum sincer îmi vine să îmi opresc toate notificările de la apicariea pentru că oricum sunt degeaba. Și dacă joci pe 2 servere diferite, îți suna alarma doar pentru lumea pe care esti conectat, in cazul meu, jucând și pe Ro și pe fr, îmi sună doar pe Ro daca acela a fost ultimul cont pe care m-am conectat. Au stricat și aplicatia astia de la inno, pe lângă că au stricat și jocul și acum a ajuns sa fie PayToWin
 
Sus