Ajutor !

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Guest
Salut fratilor , am nevoie urgenta de ajutor !! Joc pe lumea Tai si orasul imi e pe punctul de a fii cucerit .. si cel care il cucereste m-a pacalit sa-i trimit toate trupele mele in sprijin .. sunt nou in joc si de aia probabil . Asa ca apelez la ajutorul vostru , atacati-ma toti in mai putin de 8 ore daca puteti pe lumea Tai , nume Ambulex , nume oras : Solovan .. va rog mult , v-as fii foarte recunoscator !!!:)
 

DeletedUser10763

Guest
Salut fratilor , am nevoie urgenta de ajutor !! Joc pe lumea Tai si orasul imi e pe punctul de a fii cucerit .. si cel care il cucereste m-a pacalit sa-i trimit toate trupele mele in sprijin .. sunt nou in joc si de aia probabil . Asa ca apelez la ajutorul vostru , atacati-ma toti in mai putin de 8 ore daca puteti pe lumea Tai , nume Ambulex , nume oras : Solovan .. va rog mult , v-as fii foarte recunoscator !!!:)

S-a deschis lumea tai ?Domnilor admini de ce nu ne anuntati si pe noi il lasati pe colegul sa joace singur acolo
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
Domnule Ambulex,cu toţii am fost începători..cu toţii am pierdut un oraş/două ( sau chiar mai multe ) indiferent de lumea pe care am jucat ,dar aşa începători cum eram ..ne păstram "capul pe umeri" şi mergeam mai departe ; Poate aşa o să faci şi tu ,cu timpul îţi vei da seama că degeaba creşti oraşul în puncte şi trupe iot ( nimic ) !


PS - treci puţin prin http://wiki.ro.grepolis.com/wiki/Pagina_principal%C4%83,iar următoarea dată când vei mai fi cucerit fie ceri atacuri pe forumul intern al alianţei de pe game ( dacă eşti în vreo una ) ..fie te descurci cum poţi :)) !
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
Si cred ca ar trebui sa fii mai atent la diferitele denumiri ale lumilor de joc, unii te vor lua in ras.Ai scris de 2 ori lumea Tai, si nu cred ca a fost o greseala de tipar, se scrie lumea Tau! /:) Bafta in continuare
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus