Ajutor

  • Autor subiect DeletedUser16026
  • Data de început

DeletedUser16026

Guest
Salut.Am activat modul de vacanta si sunt atcat cu nava de colonizare. Pentru ca am activat vacanta nu mai pot trimite atacuri. Daca trimit sprijin intr-un oras si apoi dau sa se intoarca armata mea astfel incat sa ajunga dupa ce nava de colonizare a ajuns in orasul meu va ataca asediul sau il va sprijini?
 

DeletedUser1411

Guest
Armata ta va ajunge ca și atac asupra asediului. De asemenea, chiar de ai activat modul de vacanța și ai atac cu nava de colonizare, te poți ataca pe orașele tale.
 

DeletedUser3207

Guest
Armata ta va ajunge ca și atac asupra asediului. De asemenea, chiar de ai activat modul de vacanța și ai atac cu nava de colonizare, te poți ataca pe orașele tale.
Vai cumetre, ți-a luat 9 zile ca să găsești răspunsul la băiat? Ce-i drept e greu wiki-ul de folosit, de când a dar Shadow colțu... hahaha
 

DeletedUser3207

Guest
Pai vezi ca sunt si ele bune la ceva? Eu am reusit sa iau si bacul doar pe umor!
 

DeletedUser1411

Guest
Și l-ai dat uitându-te-n oglinda, bag de seama.
Ca nu impresionezi pe nimeni d-aici...;)
 

DeletedUser3207

Guest
Cum poti sa pui sub semnul intrebarii frumusetea mea divina? Daca iti trimit o poza cu mine, se blocheaza fibra optica!
 

DeletedUser3207

Guest
Hai mai ca nu e dracu' chiar atat de negru! Stiu doua femei care mereu imi spuneau ca sunt chipes! Mama si bunica... hahaha
 

DeletedUser1411

Guest
Cu vorbe, am podul plin.
Ia și demonstrează ca e așa cum spui tu.
 

DeletedUser1411

Guest
:))) Amuzant! Nu știu de unde ai înțeles tu ca ești așa așteptat:))))) Probabil, de când te privești in oglinda... de unul singur :D
 

DeletedUser3207

Guest
E oglinda facatoare de minuni, imi spune cand cineva imi duce dorul!
 

DeletedUser1411

Guest
Măi sa fie! Ești sigur ca nu e vorba de "Split"? (E un film, ediție noua 2017, urmărește-l și vei înțelege ce vreau sa zic!)
 

DeletedUser12202

Guest
Oameni buni,nu stiu unde sa intreb : ce.....este cu mesajul global ???Cum il pot da cand imi apar tot felul de tampenii ???
Efectiv,sunt o ...handicapata !Nu mai reusesc sa dau un global in alianta !
Nu mai am rabdare si nervi !Lamuriti-ma !!!Va rog .
 

DeletedUser1411

Guest
Trebuie sa ai dreptul de a da mesaje globale. Acest lucru îl poate decide liderul alianței din care faci parte.
Dacă ai acest drept, intri la mesaje-mesaj nou- și vei găsi un mic steguleț albastru lângă căsuța pt destinatari- click pe steag- scrii mesajul ce vrei sa îl trimiți și apeși "trimite".
Nu uita sa completezi și la titlu.
 

DeletedUser13330

Guest
Stie cineva de ce nu pot sa incasez monedele de aur?
HQKJdsBuSRmQud5PBEC20Q.png
 
Sus