ajutor probleme emai-l

  • Autor subiect danila mihai cuceritorul
  • Data de început

DeletedUser

Guest
E-mailul de confirmare a fost trimis deja
Am trimis deja un e-mail la adresa ta nouă danciulescu.vlad@yahoo.com. Te rugăm să verifici dacă l-ai primit şi să faci click pe link-ul din e-mail pentru a confirma modificarea.



am gresit emai-l si nul stiu nici pe celalalt vechi va rog ma ajutatti sa ma lasati sa mai scriu odata emai-l
sau ce ma indrumati sa fac
 

nicol 10

Stie Tot
asteapta 14 zile timp in care iti creiezi o alta adresa de e-mail si repeti procedura, tine-o minte pe aceasta din urma pt ca vei primi si pe ea un mesaj de revocare, sper sa nu mai insel, a se vedea de admini.

In cazul schimbarii parolei este valabila perioada de asteptare, poate nu si-n cazul schimbarii adresei de e-mail
 
Ultima editare:

DeletedUser

Guest
da dar un admin mar putea ajuta mai repede ca tot intra cineva pe el ca stie parola
si vreau sa o schimb cu adresa de emai-l cu tot
 

nicol 10

Stie Tot
nu stiu, stiu doar de procedura standard

5ajATti.png
 

DeletedUser

Guest
mie asa imi apare
E-mailul de confirmare a fost trimis deja
Am trimis deja un e-mail la adresa ta nouă danciulescu.vlad@yahoo.com. Te rugăm să verifici dacă l-ai primit şi să faci click pe link-ul din e-mail pentru a confirma modificarea.
fara nimik jos
 

DeletedUser

Guest
nui a mea adresa aia am gresit cand am scriso
de aia vreau sa o scriu din nou dar nu ma lasa
 

DeletedUser

Guest
ba da pot intra dar la adresa de emai-l imi scrie asa

E-mailul de confirmare a fost trimis deja
Am trimis deja un e-mail la adresa ta nouă ..@yahoo.com. Te rugăm să verifici dacă l-ai primit şi să faci click pe link-ul din e-mail pentru a confirma modificarea.

am gresit eu id de la mess
 

DeletedUser

Guest
sii ii spun de problema ce o am
si apoi ma va lasa sa scriu alta adresa de emai-l?
 
Ultima editare de un moderator:
Sus