Afacerea cu Monede

  • Autor subiect DeletedUser9643
  • Data de început

DeletedUser9643

Guest
Dupa cum se poate observa monedele s-au scos de la piata , de ce ? se va mai reveni vreodata la ele ? :))))B-)
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser4775

Guest
Romanii nici macar nu sau obosit sa dea un anunt .
E o problema tehnica cu comertul de monede si a fost dezactivat momentan . Se lucreaza la rezolvare .
Asta sa anuntat pe serverele straine
 

DeletedUser9643

Guest
Multumesc de raspuns , sunt sigur ca si altii si-au pus aceasta intrebare dar nimeni nu cred ca va avea initiativa sa caute pe servere straine .
 

DeletedUser14424

Guest
Am făcut tichet și mi s-a răspuns că este o problemă deja cunoscută și că se va remedia acest lucru.
 

myezul

Membru
Romanii nici macar nu sau obosit sa dea un anunt .
E o problema tehnica cu comertul de monede si a fost dezactivat momentan . Se lucreaza la rezolvare .
Asta sa anuntat pe serverele straine
http://i.imgur.com/i0PX3jg.png
smiley_emoticons_sleep.gif
 

DeletedUser

Guest
Romanii nici macar nu sau obosit sa dea un anunt .
E o problema tehnica cu comertul de monede si a fost dezactivat momentan . Se lucreaza la rezolvare .
Asta sa anuntat pe serverele straine

Cu totii stiam ca exista o problema inca de aseara cu monedele, insa nu stiam pana foarte recent ca se va dezactiva comertul cu monedele la piata.. Uneori pot exista diferente si nu toate comunitatile pot fi anuntate in acelasi timp.. Cea internationala are de obicei o mai mare prioritate si necesita o mai mare atentie...
 

DeletedUser9643

Guest
Bun si cand se va reveni la normal :) ?
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser4775

Guest
alecsandrut daca te-ai fi uitat la postul meu si cand au anuntat ei ai fi avzut ca e diferenta de aproape 2 ore . eu am postat la 17 iar ei la 19.

Norbit . Ei au scos negotul cu monede pe la 15 iar aici sa anuntat la 19 . Unele comunitati au stiu de pe la 10-11 ca vor scoate negotul iar noi deabea la 18 . Sincer nu prea imi vine sa cred ca germani sau cine se ocupa de joc nu au anuntat toate comunitatile inainte sa faca acest update asta insemnand inainte de 15 . Eu cred ca ati fost anuntati de mai devreme dar nu sa postat sau Stil nu a postat ca doar el se ocupa de anunturi .

belese . Posibil azi mai spre seara sau maine sa adauge inapoi comertul cu monede
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser13482

Guest
linistiti-va, pentru germani noi nu suntem pe harta, si cumulat cu o anumita comoditate, e explicabila intarzierea anuntului
 

DeletedUser9643

Guest
Si ... se pare ca se rezolva problema , nicio veste nimic :D /:)
 

DeletedUser9643

Guest
Se va rezolva ... dupa ani si ani . Face lumea gold gratis din ress si nu le mai convine :))
 

DeletedUser

Guest
E o idee penibila gestul de a oferi gold "gratis" jucatorilor, deoarece se ajunge la ceva imoral.
Unii intra pe alte lumi doar pentru a tranzactiona resurse pentru GOLD ca sa se foloseasca de el pe alte lumi unde joaca.
In curand o sa apara o lume special creata doar pentru tranzactii de resurse pe gold, un fel de troc modern.

Sper totusi sa nu revina goldul si oricum dupa un anumit punctaj nimeni nu mai scoate gold la piata, goldul exista pe piata pana pe la primele 2, maxim 3 orase, apoi e aproape inexistent.
Deci pe cand o sa fie rezolvata problema nimeni nu o sa mai ofere gold pe piata.
smiley_emoticons_idea2.gif
smiley_emoticons_irre4.gif
 

DeletedUser6475

Guest
Macar ar trebui sa se scoata chestia asta cu faci comert pe lumea X si ai gold-ul si pe lumea Y. Il ai acolo si atat, fara alte smecherii. At least... Eh. Am avut 2,7 k zilele astea...mai am 1,3 , nu ma supar ca nu am avut de unde lua resurse cu gold ( avand in vedere ca m-am apucat fix cand au scos gold-ul de la piata), macar am admin + restul pentru cateva luni, dar sa ramana asa.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser14516

Guest
ups...cred ca cineva a-ncurcat borcanele....sau butoanele...sau lumile
Ce catä comertul cu monede pe Athens !?
smiley_emoticons_confusednew.gif
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
Parca de la Athens a inceput
smiley_emoticons_ins-auge-stechen.gif

Dar unde vezi tu oferte ca eu nici pe Corinth nu am nici o optiune cu aur si sper ca pana se incheie lumea sa nu se rezolve problema aceasta ca e una placuta
smiley_emoticons_irre4.gif
 

DeletedUser13482

Guest
s-a rezolvat...nu mai gasesti la piata resurse decat pe monede...
 

DeletedUser

Guest
E o idee penibila gestul de a oferi gold "gratis" jucatorilor, deoarece se ajunge la ceva imoral.
Unii intra pe alte lumi doar pentru a tranzactiona resurse pentru GOLD ca sa se foloseasca de el pe alte lumi unde joaca.
In curand o sa apara o lume special creata doar pentru tranzactii de resurse pe gold, un fel de troc modern.

Sper totusi sa nu revina goldul si oricum dupa un anumit punctaj nimeni nu mai scoate gold la piata, goldul exista pe piata pana pe la primele 2, maxim 3 orase, apoi e aproape inexistent.
Deci pe cand o sa fie rezolvata problema nimeni nu o sa mai ofere gold pe piata.
smiley_emoticons_idea2.gif
smiley_emoticons_irre4.gif
Salut am si eu o intrebare.Daca am cumparat monede de aur ,dupa efecturea platii si consumarea monedelor ei iti updateaza automat pachetul cumparat sau trebuie sa il selectezi tu de fiecare data cand vrei sa il cumperi?Multumesc!
 
Sus