Administrator banat

DeletedUser

Guest
Ma scuzati daca am gresit sectiunea, dar zic ca poate fi considerata o "Eroare"..

Administratorii aliantei au fost banati. Eu sunt singurul general si nu mai pot face nimica!
As vrea sa dau afara pe acestia sa pot invita noi membri..

Ce as putea face?
Ma gandesc sa fac eu o noua alinta si sa-i reinvit, dar..mai bine primesc un raspuns de la admini!
Multumesc.
 

DeletedUser

Guest
m-ai speriat rau cu "administrator banat"
era sa ma imbat degeaba :D

din cate stiu daca este banat intemeietorul/intemeietorii nu poti face nimic pana la revenirea lor pe joc , in caz ca au primit ban permanent dupa ce conturile lor vor fi sterse iar serverul va face aleatoriu un intemeietor din cei cu drept de comandant ,cat despre excluderea lor din aliata sa sti ca nu poti avea actiuni asupra membrilor aliantei care sunt mai mari in grad ca tine

dar de ce vrei sa-i dai afara ? daca ai drept de invitatie poti invita membrii si fara sa-i dai pe ei afara daca mai sunt locuri

am uitat sa spun , nu sunt admin
 

DeletedUser

Guest
Nici eu nu sunt admin :D
Dar daca nu vrei sa astepti ce ti-a spus mai sus colegul nostru , nu ai decat sa-ti dai "Parasire Alianta" si sa infiintezi tu Alianta ta noua ... Dupa care inviti pe cine vrei ...
Daca vor reveni in joc fostii tai lideri , nu ai decat sa le ceri sa trimita invitatii de aderare , atat tie cat si eventualilor tai membri
Dupa "transferul" ultimului membru , dai Parasire/Stergere Alianta si intri din nou in cea veche ;)
 

DeletedUser

Guest
Ma scuzati daca am gresit sectiunea, dar zic ca poate fi considerata o "Eroare"..

Administratorii aliantei au fost banati. Eu sunt singurul general si nu mai pot face nimica!
As vrea sa dau afara pe acestia sa pot invita noi membri..

Ce as putea face?
Ma gandesc sa fac eu o noua alinta si sa-i reinvit, dar..mai bine primesc un raspuns de la admini!
Multumesc.

Salut,
poti face un tiket prin sistemul suport in care sa explici situatia din cadrul aliantei, iar un admin o sa modifice dreptul de intemeietor jucatorului pe care tu il nominalizezi.
 

DeletedUser

Guest
pe bune ? si cand revine ala de e blocat ???
adminul nu poate interveni in cadrul ierarhiei unei aliante , decat in conditiile in care toti cei cu drept de intemeietor sun blocati permanent , si chiar si atunci se intervine ( abea dupa ce conturile se fac fantoma ) prin faptul ca serverul v-a alege aleatoriu un intemeietor din cei cu drept de comandant
dar daca colegul este singurul care are drept de comandant sau general cum ii spune el nu inteleg de ce atata graba sa-i detroneze pe intemeiatori , oricum pe perioada blocarii lor are drepturi de a invita sau elimina din alianta , iar daca ei nu mai revin , cand se vor face fantoma v-a primi drepturile mult ravnite
 

DeletedUser

Guest
@GrrRazvan:
Daca cumva s-a ajuns la situatia in care alianta nu poate fi condusa in mod util, vom cauta o solutie. Insa, daca unul din cei ramasi aveti dreptul de conducere atunci dupa disparitia tuturor intemeietorilor, unul din conducatori (ales in mod aleatoriu) va primi dreptul de intemeietor fara interventia noastra.

Pentru a primi un raspuns specific cazului, trimite un tichet prin sistemul de suport si asistenta (in joc, "Setari" > "Asistenta"). Te vom anunta daca putem sau nu interveni.
 
Sus