adminii fac legea?

  • Autor subiect DeletedUser11080
  • Data de început

DeletedUser11080

Guest
Am facut acest subiect deoarece am constatat ca unii admini sunt subiectivi in ceea ce priveste o rezolvare .Nu mi se pare normal ca o problema sau o cerere sa fie rezolvata diferit.Ieri am facut o cerere de anulare vacanta .Nu stiam ca se poate ,dar mi s-a spus ca au mai fost cazuri recente cand s-a anulat o vacanta si mi-am incercat norocul.Eu am fost sincer si n-am inventat vreo scuza "dulce",..sau vina mea e ca nu am cont cu nume de fata,ori,pur si simplu adminul are ceva cu mine(nu m-ar mira deoarece ,cel ce mi-a preluat ticketul ,din ce imi aduc aminte ,am mai avut unele conflicte ,mai mult sau mai putin directe).Totusi,as vrea sa stiu si eu daca se poate sau nu, sa se anuleze o vacanta de catre admini daca se face o cerere .Daca se poate,as dorii sa stiu dc nu a vrut adminul respectiv sa imi aprobe cererea,iar daca nu se poate,as vrea sa stiu dc s-a putut in cazul altcuiva.Oare pt ca e fata?.sau ca o cunoaste ?


Sper sa primesc un raspuns din partea staffului,dar nu cel cu inchisul topicului ,ca metoda pumnului in gura nu are ce cauta intr-o comunitate "democratica"
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser11080

Guest
mi-aM activat vacanta pt ca am plecat in concediu si nu stiam daca gasesc net decent .Am rezolvat problema cu netul,si am vazut ca,recent s-a anulat vacanta cuiva(trebe sa intru pe cont sa prezint dovada),si am zis sa imi incerc norocul.Mi s-a zis ca nu se poate,ok,inteleg asta,dar ce nu inteleg ,este dc in cazul respectivei persoane s-a putut pt ca a activat vacanta la fel ca mine,nu s-a activat de catre staff...deci e aceeasi chestie cu 2 rezolvari diferite.Asta vreau sa stiu,ca normal toti avem drepturi egale indiferent de sex,experienta,reputatie ,etnie etc..
 

DeletedUser9563

Guest
Partea cu "adminii fac legea" este adevarata.. dar tot nu inteleg ce ceri.Ti-ai activat vacanta in joc si acum vrei ca adminii sa ti-o scoata?Eu stiu ca vacanta din joc se anuleaza automat cind te loghezi pe cont .Deci ce vacanta vrei sa iti fie anulata de admini?

"Modul de vacanţă poate fi întrerupt, prin conectare, la cel putin 24 de ore după activarea sa. Acesta va fi oprit automat cel târziu după ce au trecut toate zilele rămase disponibile. Cât timp sunteţi în modul de vacanţă nu sunteţi vulnerabil la atacuri, însă nici minele nu vor produce resurse.

Reţineţi de asemenea faptul că modul de vacanţă este activat automat în toate lumile dvs."
 

DeletedUser15785

Guest
el a activat vacanta deoarece nu credea ca va gasi net unde draqu o plecat. a gasit dar nu au trecut cele 24 de ore ca sa se activeze si a cerut sa ii fie anulata, adica sa nu ii manance o zi de vacanta aiurea -.-
 
Sus