Actualizarea Versiunii Mobile 2.71

DeletedUser12328

Guest
Va ocupati numai de efectele cladirilor si de nu stiu ce minuni....dar forumul este la fel de cand a aparut aplicatia.....se pare ca va straduiti de numai puteti
 

dumitsor

Membru
Am luat acum 2-3 saptamani un telefon nou mai performat si am zis sa incerc aplicatia.
Parerea mea despre ea:
-o folosesc in special pentru a fi anuntat in caz de atacuri;
-se face prea des update la aplicatie, am dat pana acuma update de vreo 4 ori;
-aplicatia se misca greu si tinde sa ramana blocata pe "se incarca";
-viteza cu care se intra dintr-un meniu in altul este foarte mare, varianta mobila(in browser) fiind mult mai rapida si mai usor de inteles
-in varianta mobila(browser) imi este foarte usor sa dau upgrade la cladiri; intru in senat si acolo am toate cladirile. Pe aplicatie, dau upgrade la o cladire, apoi trebuie sa dau inapoi si sa intru iar(si din nou) pentru a da un nou upgrade.
-aplicatia in sine ar trebui sa fie una cat mai simpla si pe intelesul utilizatorilor, nu am nevoie sa ma plimb pe harta, nu e nevoie sa imi vad orasu. Pe mine ma intereseaza sa vad rapid miscarile de trupe(in caz de atacuri), sa dau upgrade la cladiri si sa fac niste trupe. Grepolis este un joc care se joaca si se pune la punct in cea mai mare parte de la PC;
-forumul nu are paginatie; de exemplu daca intru in spam, locul unde posteaza toata lumea ce il duce capul si unde sunt mii de mesaje se pleaca de la primul comentariu, iar pentru a citi cele mai recente comentari trebuie sa dai "scroll" foarte mult(sau sa renunti, ca nu are rost);
-daca se trimite un mesaj cu un oras unde se cere sprijin, imi apare doar numarul alocat orasului, gen 34256. Nu se poate selecta pentru a trimite trupe/ataca

Este strict PĂREREA MEA cu privire la aplicatie si e posibil sa fi gresit in unele cazuri, datorita lipsei de neatentie in utilizarea aplicatiei(sau as putea spune ca mi-am pierdut rabdarea in timp ce o foloseam si am inchis-o direct).
 

DeletedUser

Guest
pe tableta mea aplicatia se mai blocheaza uneori cand vreau sa deschid o anumita misiune sau cladire si asta este un mare inconvenient uneori ajung sa folosesc versiunea mobila de pe web care merge mai bine deci...
 
Sus