Actualizarea Versiunii Mobile 2.107

Stil

Community Manager
App Versiunea 2.107


Dragi jucători,

Vă aducem la cunoștință că versiunea mobilă a fost actualizată la versiunea 2.107, implementând astfel noi facilități și o serie de îmbunătățiri celor deja existente.


Îmbunătățire nouă


  • Rapoartele pot fi publicate acum.
  • Am adăugat o a treia filă la rapoarte unde puteți vizualiza toate rapoartele publicate.
  • Forumul alianței a fost reproiectat și pe deplin integrat în aplicația noastră. Puteți, de asemenea, adăuga BB-code pentru numele jucătorului, alianță, un oraș sau o insulă în postările de pe forum.
  • BB-code pot fi adăugate acum în mesajele private.
  • Din cauza modificărilor din browser am ajustat, de asemenea, structura ecranului de atac pentru noua "Tabara Banditilor".
  • Pe harta orașelor, jucătorii aflați sub protecția de începător vor fi afișați grafic printr-un scut.
  • Textul vrăjii "Casca de invizibilitate" a fost schimbat. În plus, am implementat un dialog de avertizare ce va apărea de fiecare dată când veți arunca această vrajă după ce ați parcurs 10% din timpul de călătorie.
  • Modificări de aspect pentru ecranul de selecție a lumii de joc.


Erori rezolvate


  • Pentru jucătorii care au fost dați afară dintr-o alianță, butonul pentru forumul alianței era încă disponibil și deschidea un ecran gol. Acum, vom dezactiva acest buton pentru jucătorii respectivi.
  • Au fost fixate mai multe erori de afișare a mesajelor pentru încercările nereușite de logare.
  • Au fost fixate diferențele de dimensiune pentru fonturile de pe ecranul de selectare a lumii de joc.
  • Deoarece sondajul de opinie nu poate fi afișat pe forumul pentru mobil, am adăugat un text cu explicații în filele corespunzătoare.
  • A fost fixată posibilitatea de a răspunde/ edita topicurile forumului deși acestea erau deja închise.




Nu uitați să lasați părerile și impresiile voastre despre această nouă versiune de joc AICI

Echipa Grepolis Romania
[gpfooter][/gpfooter]
 
Sus