Actualizarea Versiunii Mobile 2.103

Stil

Community Manager
App Versiunea 2.103


Dragi jucători,

Vă aducem la cunoștință că versiunea mobilă a fost actualizată la versiunea 2.103, implementând astfel noi facilități și o serie de îmbunătățiri celor deja existente.

Sumar


În această versiune am implementat posibilitatea de a accesa instrumentul nostru de suport optimizat din cadrul aplicației și am adăugat, de asemenea, un buton pentru Wiki și Forum la Meniul Principal, care putea fi accesat ulterior doar din setări. Desigur, am îmbunătățit unele lucruri cu privire la punctele de luptă ale satelor, și am fixat unele erori.

Îmbunătățire nouă


  • S-a optimizat sistemul de sprijin și este acum accesabil din aplicație. S-au adăugat 3 noi butoane la meniul principal (Sistemul de suport, Wiki și Forum).


Erori rezolvate


  • Tastarea rapidă a imaginii de ansamblu a orașului în tutorial, făcea ca aceasta să fie derulabilă, lucru neintenționat.
  • Numele Misiunilor Insulei în rapoartele de suport erau accesabile și de aici rezultau mesaje de eroare.
  • S-a fixat încărcarea fără sfârșit a ecranului "Monede de aur insuficiente"





Nu uitați să lasați părerile și impresiile voastre despre această nouă versiune de joc AICI

Echipa Grepolis Romania
[gpfooter][/gpfooter]
 
Sus