Achilles face spam!

  • Autor subiect DeletedUser5208
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Guest
A.Eu te-am avertizat in legatura cu incalcarea punctului 2.1.1, punctul 2.8 - cel cu adminii - e altceva

--2.1.1. Fiecare utilizator al forumului este responsabil pentru întregul conţinut al mesajului său. În cazul citării mesajelor care încalcă regulamentul, veţi fi sancţionaţi în concordanţă cu gravitatea abaterii săvârşite.


2.8 Este interzis a se posta copia totala sau parţială a unui mesaj privat primit pe forum, în joc, sau în orice sistem de mesagerie care conţine insulte, jigniri sau acuze aduse echipei de admini/moderatori. Postarea discuţiilor purtate cu membrii echipei de suport (ticketele) fără acordul scris al adminului respectiv, se sancţionează direct cu ban.
Regulamentul il gasesti un pic "mai sus"

B.Se pot raporta si mesajele private.

C. Se poate deschide topic "Sa ne amuzam cu...." daca nu exista deja

- - - Updated - - -



Stii foarte bine ca nu iti pot da detalii. Poti in schimb sa-ti intrebi colegul.
A- e o chestiune de nuanat la acest punct 2..1.1- si cred ca se vorbeste ca mesaj de acesta pe care il scriu aici pe forum....acesta e un mesaj.si sunt responsabil de el ...insa inclin stagul ,caci asa e frumos ..nu se face / pentru ce!!
B.- nu fac asa ceva....nu are farmec....stiam ..si Viza..a facut acelasi lucru acum 1 an pe mesageria jocului...de frica banului ,care era inevitabil la ceea ce mi-a spus atunci (si la memoria pe acre o am as putea sa reproduc)..a dat stergere cont!!! Ce sa faca aici sa dea stergere cont sau ban pe forum ..pentru ..??? e marunt tare ..si imi face placere sa-l toc unde il prind....ca e "istet" "roman" .."citit" ..si toate ghilimelele posibile!
C-Ar fi interesant....si cred ca o sa o fac ...la urmatoarea miscare."inteleapta " a vreunui coleg forumist!
 

DeletedUser7851

Guest
Sincer nu am vazut jignirea la adresa aliantei.
Exista butonul de "Raporteaza postul".
 

DeletedUser

Guest
Eu nu as rade Neo,cine are taria de caracter..sa-si pastreze comenturile pe forum
asa nu ai mai rade ...
adevarul ca am ras eu de ceea ce era scris;)
 

DeletedUser6553

Guest
N-am eu treaba cu voi....
nu va citesc posturile inutile....
Ma bagam si eu in seama...atata tot :D:D
 

DeletedUser

Guest
N-am eu treaba cu voi....
nu va citesc posturile inutile....
Ma bagam si eu in seama...atata tot :D:D

te simti singur fara grepolis si daia stai mia mult pe forum? dc nu iti scoti contul din vacanta si joci ...? e greu de unul singur si atepti sa revina coplayerul , sau o iei pe urmele biancai si a lui zamfirel .. ca vad pe aici jigniri la adresa moderatorilor ca nu am fost atentionat cu ce am scris mai sus, problema e ca domnul zamfira nu este in nici o alianta pe achiles din ce stiu eu ... asa ca nu e vina mea ...
 

DeletedUser6553

Guest
Dragul meu :D

Eu coplayer(a) ,mai mult "a" din principiu ,gasesc foarte lejer n-ai tu grija:D .Kazu joaca pe cont inca din iunie de cand cu vacanta,a mai intrat rareori ana si miky( nu cunosti tu,tu noob ) eu n-am intrat prefer sa-mi pastrez mintea limpede plus ca momentan baietii se descurca si s-au descurcat.
T
Zi-mi si mie daca tot suntem la spam :la f2n te milogeai dupa trupe ca la noi?
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
[video=youtube;hmGQ5SlazJA]http://www.youtube.com/watch?v=hmGQ5SlazJA&feature=related[/video]
 

DeletedUser

Guest
sunt negru prin definitie:)
nu am coronita ,nu sunt arian ,imi place muzica soul...
 

DeletedUser

Guest
A.....omule...daca vorbim de "culori "///uite spune ca omul asta nu e talentat!
Pune tu toate matracucele din mondenitate sa cante live ..si sa vedem cine merita in "hight" si cine sub masa!
uite mostra..:D
[video=youtube;LgZHfofzvq4]http://www.youtube.com/watch?v=LgZHfofzvq4[/video]
 

DeletedUser7210

Guest
daca tu spui...dar nu-i talent...
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
a obosit...eu ma abtin...urasc spamul...
Achilles este dominata de Just Do It...o alianta imposibil de distrus...F2N va fi in cele din urma infranta:),
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus