A ajuns grepolisul in perioada de declin ?

  • Autor subiect DeletedUser15021
  • Data de început

Considerati ca Grepolisul este in declin ?

  • DA

    Voturi: 13 86,7%
  • NU

    Voturi: 2 13,3%

  • Total votanți
    15
  • Sondaj închis .

DeletedUser15785

Guest
smiley_emoticons_irre.gif
 

DeletedUser9563

Guest
Bla Bla Blac.baahh....cine va retine sa nu jucati alt joc? Mie unde nu imi place ii dau cu praf de mers.Stati sa va plangeti ca niste babe la moaste ca nustiu ce nu are jocul sau ce are in plus.

Totul tine de VANZARI.Se face tot posibilul sa se scoata bani pentru ca jocul asta este o afacere.Si eu si toti am face la fel,sa scoatem bani din buzunarul celor ce pun suflet in joc.Insa mai sunt neinitiati ca Barbarul Bv,Arsenie si alti pacalici ce inca nu stiu de chestia asta si tot vorbesc balarii pe forum de parca vine seful ala mare de la inno sa citeasa prostiile voastre.Bravo INNO
Bafta...amatorilor
Neinitiat esti tu mai.Am prins vremurile in jocul asta cind un jucator non premium se putea bate de la egal la egal cu unul premium.Nu erau optiuni de refacere trupe si construire cladiri instant.Dar cheltuiti-va cit vreti banii pe joc , ca asta nu ii face jucatori pe toti cei cu bani.Isi reface instant trupele si ataca fara insotire navala si se face de ris fata de tot serverul cu tot gold-ul lui.Dar de eu sint neinitiat si ala e prost cu gold.
 

DeletedUser11080

Guest
astia care au votat Nu,ori fura curent,ori sunt membrii din staff.Jocul asta asta ajuns o mizerie.Eventuri dupa eventuri sa se mai"suga" niste bani de la fraieri,dif dintre juc e facuta de banii investiti,nu de skill,admini nu judeca cu aceeasi unitate de masura acelasi cazuri,poate o fac cu buna stire sau poate ca sunt incapabili ,,,,jucatorii nu mai au caracat,poate ca din cauza faptului ca baga bani in joc,calca pe orice si pe oricine pt a-si vedea numele in top .Mai aveti sa introduceti la piata negot cu gold pt favoruri si nu m-ar mira daca s-ar intampla asa ceva.
 

DeletedUser15785

Guest
eu zic ca baga la minuni gold. 25000 gold pentru un nivel instant
smiley_emoticons_irre4.gif
 

DeletedUser3464

Guest
Mda......ori s-a inchis chestia cu votul, ori mie nu-mi apare!?
In fine.....vorbiti de declin?
Nu numai jocul e in declin ci si adminii sunt in mare "declin". Ceea ce este foarte frumos, e ca un jucator ce consuma bani pe acest joc zilnic, adminii le ofera prosperitate si succes dandu-le o imunitate la joc fata de regulament.....deci pot injura, pot fi rasisti...etc.
Am un exemplu de pe lumea Gythium, unde, un jucator (defapt jucatoare "straina") isi f**e originalitatea si neamul nostru-n gura iar la raportarea acestui mesaj, adminii ridica din maini fericiti ca lea mai intrat 10 lire dp contul ei.
Uite dovadaRomania.jpg

Mas mira daca nu s-ar interzice acest joc la noi in Romania, iar doamna cu pricina, ar fi comic sa mai calce piciorul in tara care se vorbeste "limba de cacat".
Daca vreti sa fiti martori la asa ceva, intrati pe lumea Gythium si va pot redirectiona mesajul original al acestui jucator care inca NU ESTE BANAT!
 

DeletedUser1530

Guest
omg si mai sunt si cu ea in ali ! ce treaba o avea sula cu prefectura? ma gandesc ca fatuca o fi vreo centurista ( bos cucu , sefa cuculetului
smiley_emoticons_confusednew.gif
) si nu a facut mare cariera banoasa in tara si na e indreptatita sa fie suparata...una peste alta, mizerabil!
 
Sus