2nice

  • Autor subiect DeletedUser3972
  • Data de început

DeletedUser3972

Guest
Am primit urmatoarea informatie care nu stiu cat de adevarata este,dar,imi asum responsabilitatea de a o face publica si chiar imi cer scuze daca gresesc cu ceva publicarea acesteia:

Aisa astăzi la ora 00:06
Cu mare durere in suflet…doresc sa va anunt ca in data de 07.04.2011 in jurul orei 17:59 – 18:00, dragul nostru coleg si prieten, Alex alias 2nice s-a stins din viata.

Atat eu, cat si familia acestuia, nu dorim sa intram in detalii, avand rugamintea expresa..si din tot sufletul…sa ne respectati aceasta decizie.

Acest anunt este scris in amintirea lui Alex…care ne va lipsi enorm..noua..celor dragi si apropiati lui…

Prin acest mesaj…doresc sa ne aducem aminte..de bune si de rele..de orice a impartit cineva candva impreuna cu el…

De asemenea, am rugamintea din tot sufletul, ca DUMINICA, in data de 10.04.2011, la ora 14:00, atunci cand Alex va pasi pe ultimul drum …ca fiecare dintre voi..care simte sa faca acest lucru…sa aprinda o lumanare, fix la aceasta ora.

DUMNEZEU SA TE ODIHNEASCA IN PACE, ALEX !

IMI VEI LIPSI ENORM !


Vorbele merg din gura in gura si de aceea nu pot garanta pentru aceasta informatie.Desi nu l-am cunoscut de mult timp pe alex(2nice),pot spune ca era o persoana de onoare si foarte de treaba.imi pare rau pentru cele intamplate.odihneste-te in pace!(dip)
 

DeletedUser2795

Guest
DUMNEZEU SA-L ODIHNEASCA!

images
 
Sus