?

DeletedUser

Guest
Buna ziua. Am si eu o intrebare. Stiti cand are posibilitatea, Stil, de a raspunde la tichete unde este "cerut" spre a contesta o banare abuziva?
Am primit o adresa de e-mail de la unul dintre admini, pentru a-l ruga pe stil sa preia dansul obiectia, intrucat adminul care m-a banat este incompetent din punctul meu de vedere, dar nu raspunde ... Adresa este : cristian.vrinceanu@cm.innogames.com
Mai este valabila? Sau este gresita?
 

DeletedUser13911

Guest
Asta o stiu si eu...sa ma anunti in schimb daca iti trimite mail de pe asta vre-o data/:)
 

DeletedUser

Guest
Asa ceva este inacceptabil ... Adica adminul care m-a banat a zis ca nu il va contacta pe Stil, ci trebuie sa o fac eu, pe aceasta adresa de e-mail daca vreau sa preia el contestatia. Adica eu nu pot da de Stil? Iar adminul ma induce in eroare, corect? Aceasta "manevra" este o bataie de joc ! Dupa ce ca adminul abuzeaza de functia pe care o are, dand banari sprijinite de dovezi imaginare, acum si seful acestui staff da dovada de nepasare !
 

DeletedUser13911

Guest
Cumva tu dai accelerari la far pe chi de pe 2 conturi si te juri ca nu e asa?:D
 

DeletedUser

Guest
Nu. Am declarata conexiunea comuna cu un cont dintr-o alta alianta, iar pentru un incompetent de admin, aceasta conexiune declarata pentru a nu incalca vreo regula, reprezinta un motiv intemeiat de banare ... Practic, ce imi spune respectivul admin, este ca orice cont ce declara conexiune comuna cu altul, trebuie banat, ceea ce este ilogic.

- - - Actualizat - - -

Dar nu pentru asta am creat acest topic, ci pentru a ma lamuri un admin/moderator cum pot da de domnul Stil
 

DeletedUser13911

Guest
Suntem adversari..hahah,ma rog...dar,nu e obligatoriu sa fie banata o conexiune comuna,dor daca "fratele mai mic din casa" nu a ajutat contul acesta indirect.Eu te-as fi banat daca trimitei resurse pentru far indirect!
Cum nu pot fi admin...niciodata,traiesc cu speranta ca Stil sa it raspunda dupa ce terminam noi farul:D
No ofence!

Dar nu pentru asta am creat acest topic, ci pentru a ma lamuri un admin/moderator cum pot da de domnul Stil
asteapta,raspunde greu..2-3 zile
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
Celalat cont nu are nici macar o interactiune cu yakuza, orasele aflandu-se chiar in diferite mari la aproximativ 30-40 de ore distanta. Nu s-a sprijinit, atacat, vrajit un cont, pe celalat, deci, nicio interactiune directa sau indirecta. Nu sunt ofensat deloc, probabil si eu mi-as dori acelasi lucru daca ar fi fost vreun player din immo in aceeasi situatie
 

DeletedUser13911

Guest
Te cred pe cuvant.Spune numele adminului.Ii trimit o bere prin curierat..hahahah
 

DeletedUser

Guest
Cum dansul castiga bani prin acest server romanesc, ar trebui sa se implice. Doua-trei zile reprezinta un timp colosal raportat la actiunile de pe lumea Chi ! Repet, este bataie de joc !

- - - Actualizat - - -

Te cred pe cuvant.Spune numele adminului.Ii trimit o bere prin curierat..hahahah

Din pacate nu pot, doarece ar duce la banarea sau atentionarea mea, intrucat as face referire la un anume admin/moderator, ceea ce este interzis de regulile forumului
 

DeletedUser13911

Guest
pot sa iti dau un sfat?Ragusesti degeaba...cand va intra un moderator ..vei primi un raspuns.Sunt convins ca nu o sa te multumeasca...
Sa asteptam inevitabilul.:D
 

DeletedUser

Guest
Ma astept la acest lucru, dar asta ar fi o dovada de nesimtire din partea acelui admin, daca nu ar aduce informatii referitoare la intrebarea mea ...
Dar sa vedem ... "speranta moare ultima"
 

DeletedUser14853

Guest
Aia e adresa lui Stil..mai bine fa un tichet cu titlul 'pentru Stil'si el iti va raspunde..am folosit si eu metoda asta :p
 

DeletedUser

Guest
Ca ii fac alt tichet in care cer sa fie preluat de el sau astept sa citeasca e-mail-ul, tot cam acelasi lucru e ... Ca de administrat acest server si de a raspunde la tichete nu serveste ... Sa vedem cand apare ... Mai am nitel si zic "Hocus Pocus" poate poate ...
 
Sus